Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Kırşehirdeydi

8 Haziran 2018
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Kırşehirdeydi

Kırşehir’e Kaman Devlet Hastanesi ve İsale Hattının açılışını gerçekleştirmek için gelen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Cacabey Meydanında vatandaşlara hitap etti.

Bozdağ 24 Haziran seçimlerine değinerek , ”Oyları bölmeyelim, böldürülmesine de izin vermeyelim. Güçlü Meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye diyoruz. Çünkü, güçlü Türkiye olması için güçlü hükümet ve güçlü Meclis şarttır.Artık Türkiye’de iktidar olmanın tek yolu var. O da Kırşehirlinin gönlüne girmek, rızasını kazanmak, duasını ve desteğini kazanmaktır. Bunun dışında yol yoktur. Vekil transferiyle, tehditle, şantajla, baskıyla iktidar indirmek, ya da düdükle iktidar kaçırma dönemi kapanmıştır. İktidara vatandaş getirecek, eğer indirecekse bir iktidarı sadece vatandaş indirecektir. Yeni Türkiye’nin yeni dönemin demokrasinin sigortası milletin özgür iradesi olmuştur. Artık sigorta sizsiniz. Siz koruyacaksınız, tıpkı 15 Temmuz’da demokrasimizi, parlamentomuzu, cumhurbaşkanımızı, anayasamızı koruduğunuz gibi. Demokrasinin de yegane bekçisi artık aziz Türk milletidir.”

“Biz hayal söylemiyoruz”

Eksikleri veya yapamadıklarının olduğunu ancak onları da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve onun kadrosunun tamamlayacağını kaydeden Başbakan Yardımcısı Bozdağ, şu ifadeleri kullandı: “Biz hayal söylemiyoruz. Yapacaklarımızı anlatırken teminat olarak yaptıklarımızı gösteriyoruz. 16 yılda yaptıklarımız ortada. Gelecek yıllarda da aynı tempo ile devam edeceğiz. Yapamadıklarımızı, eksik olanları da yine biz yapacağız. Oyları bölmeyelim, böldürülmesine de izin vermeyelim. Güçlü Meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye diyoruz. Çünkü, güçlü Türkiye olması için güçlü hükümet ve güçlü Meclis şarttır. Şimdi birileri çıkmış, ‘Cumhurbaşkanının seçilmesini engelleyemiyoruz, hiç olmazsa cumhurbaşkanının partisi AK Parti’nin Meclis’teki çoğunluğunu engelleyelim.’ diyorlar. ‘Cumhurbaşkanlığında oraya ama Meclis’te falan filan yere’ diye kara bir propaganda yapıyorlar. Unutmayın, bu propagandayı yapanlar AK Parti’li değildir, öyle görünüp AK Parti’lilerin aklını çelmek isteyenlerdir. Eğer cumhurbaşkanımızın parlamentoda çoğunluğu olmazsa, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde eli ayağı bağlı olur.”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de vatandaşlara içilebilir sağlıklı su sunmak için çalışmaları tamamladıklarını, kuyularda rehabilitasyon çalışmalarını bitirdiklerini, bu proje sayesinde musluktan akan suların daha sağlıklı ve güvenle içilebileceğini anlattı.

Konuşmaların ardından İçme Suyu Ana İshale Hattı ve Su Temin Sisteminin Rehabilitasyonu Projesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN