Bil Okulları Sınavına Rekor Katılım

5 Mart 2018
Bil Okulları Sınavına Rekor Katılım

3-4 Mart tarihleri arasında düzenlenen kabul ve bursluluk sınavları rekor katılımla gerçekleşti.Sınavda 6243 öğrenci Bil Okullarına girebilmek için yarıştı.

Kırşehir Bil Kolejleri Kampüsünde gerçekleştirilen ve 2.,3.,4.,5.,6.,7.,8., 9.,10. Ve 11. Sınıf öğrencilerinin katıldığı Sınav sonucunda dereceye giren öğrenciler yüzde yüzden , yüzde ona kadar burs kazanabilecekler.Konu ilgili değerlendirmede bulunan Bil Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik, ”Kırşehir Bil Kolejleri ‘OKULA KABUL ve BURSLULUK’ sınavı yoğun ilgi gördü, rekor bir katılımla gerçekleştirdik.

Öğrencilerimiz ve velilerimiz Kırşehir Bil Kolejleri kampüsünden mutlu bir şekilde ayrıldılar.Kırşehir Bil Kolejleri Kurucusu Fatih Yıldırım,Genel Müdürümüz Mustafa Çelik ve tüm okullarımız çalışanları olarak, şehrimizden ve çevre illerden gelerek sınavımıza katılan öğrencilerimiz ve velilerimize teşekkür ediyoruz. Eğitimde marka kent olan Kırşehir’imize böylesine son derece modern ve akademik anlamda da yapılan tüm sınavlarda il birincisi olan Bil Kolejlerini kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Bil Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik sınav sonuçlarının 12 Mart tarihinde açıklanacağını belirtti.

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN