Dr. Metin İlhan, ”Her Kesimden Destek Sözü Alıyorum”

9 Haziran 2018
Dr. Metin İlhan, ”Her Kesimden Destek Sözü Alıyorum”

24 Haziran seçimleri öncesi partiler adaylarını açıkladığında en çok ses getiren aday CHP Milletvekili Dr. Metin İlhan olmuştu.Dr. Metin İlhan kendisine her kesimde destek verildiğini , Kırşehir Halkının kendisini bağrına bastığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kırşehir mitinginde 12 bin kişinin Cacabey Meydanında olduğunu açıklayan Dr. Metin İlhan ”şu ana kadar Kırşehir’de en çok katılımın olduğu miting ; Sayın Muharrem İnce’nin mitingi oldu.Toplam 12 bin kişi Cacabey Meydanını doldurdu.Bunu biz söylemiyoruz emniyet söylüyor.” açıklamasında bulundu.

HER KESİMDEN DESTEK SÖZÜ ALIYORUM

Metin İlhan sözlerine şöyle devam etti , ”Kırşehir’de uzun yıllardır görev yapmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.Türk Milleti vefalıdır.Kırşehir Halkı da yaptığım hizmetleri unutmamış.İnsanların büyük ilgisiyle karşılaşıyorum.Her kesimde destek sözü alıyorum.Şimdiye dek CHP’ye oy vermemiş insanlar bile şahsıma oy sözü veriyorlar.Şimdiye dek nasıl doktor olarak özverili bir şekilde hizmet verdiysem , vekil olduğum takdirde de aynı özveriyle tüm Kırşehir’e ve ülkeme hizmet etmeyi iple çekiyorum.Verdikleri destek için vatandaşlara teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN