İYİ Kİ VARSINIZ !

13 Ağustos 2017
İYİ Kİ VARSINIZ !

Ömer Halisdemir, Fethi Sekin, Ferhat Gedik, Yasin Böri, Mahir Ayabak, son cennet yolcusu Eren Bülbül ve daha gelmiş olan, gelecek olan nice evlatlar! Selam olsun size…

Ne ihanet çetesiyle beraber millete tank sürdünüz ne üstünüze bomba dölleyip halkın arasına girdiniz ne de nice vatansız soysuzlarla beraber vatan dağlarında çakallık yaptınız, eyvallah!

Bunları yapmadığınız gibi üstüne üstelik bir de hepsinin önünde durdunuz, cehenneme gidecek can aldınız, cennete gidecek can verdiniz, siz tüm bunları yaparken aynı zamanda sizden sonraki her vatan evladına mihenk taşı oldunuz, eyvallah!

Kemal Paşa’dan son armağan Türkiye CUMHURİYETİ ilelebet minnettar size, eyvallah!

Var olun!

***

Ve sen Eren BÜLBÜL…

Allah’ın izni, devletin gücüyle bitecek olan lanet olası terörün son şehidi, anasının vakti dolmadan solan gonca gülü, Karadeniz’in yetiştirdiği yiğit delikanlı, daha bıyığı tarak tutmayan genç yavru…

Bu kadar mı yürekten istenir evladım bir şey? Bak şimdi tüm Türkiye hep bir ağızdan sesleniyor sana: “İyi ki varsın Eren!”

Ey şehit oğlu şehit!

Sen bu dileğinle polise taş atarken değil kahraman orduya çakal yuvası gösterirken şehit oldun.

Sen bu dileğinle sadece baba kucağına değil ülke ocağına ateş düşürerek şehit oldun.

Sen bu dileğinle Çanakkale’de “Gelibolu’daki kanlı muharebeler, Türk ordusunun çiçeğini bitirmiştir.” diyen keferenin gözüne korku salarak şehit oldun.

Farkında mısın, evladım?

Cennette görüşelim inşallah…

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN