İYİ Parti Aday Adayı Kayaoğlu , ”Bu Şekerler Nereye Gitti?”

4 Mayıs 2018
İYİ Parti Aday Adayı Kayaoğlu , ”Bu Şekerler Nereye Gitti?”
24 Haziran’da yapılacak seçimler için İYİ Parti’den aday adaylığını açıklayan Asaf Kayaoğlu yaptığı basın toplantısında yapılan ihaleleri eleştirdi.
Asaf Kayaoğlu 1970 Mucur doğumlu  İnşaat Mühendisi , 1996-2005 yılları arasında Kırşehir Belediyesi’nde inşaat mühendisi ve fen işleri müdürü olarak görev yapmış.İYİ Parti’den milletvekili adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.Kayaoğlu dün basın mensuplarının karşısında geçti ve açıklamalarda bulundu.Kendisini yalnız bırakmayanlara ”İYİ ki varsınız” diyerek teşekkür eden Kayaoğlu Kırşehir’de yapılan ihalelerin usulsüz olduğunu vurgu yaptı.İşte Kayaoğlu’nun açıklamalarından satır başları ;
BU ŞEKERLER NEREYE GİTTİ
Şeker Fabrikalarının özelleştirilmeden önce stoktaki şekerlerin satılmaması talimatı verildiğini belirten Kayaoğlu , ”Bu şekerler kime gidecek” ifadesini kullandı.
Kırşehir’e yeni yapılan cezaevinin 280 milyona doğrudan temin yoluyla ihale kanuna aykırı olarak yapıldığını belirten Kayaoğlu, ”Türkiye genelinde bu şekilde usulsüz verilen ihalelerin miktarı 46 Milyar Dolar ancak buna hiç bir muhalefet itiraz etmedi.” açıklamasında bulundu.
İYİ PARTİ SEÇİME GİRMESİN DİYE MÜCADELE ETTİLER
Türkiye’de yargı ve kanunların iktidardan yana olduğunu belirten Kayaoğlu , ” Bu zamana kadar iktidara yürüyen bir muhalefet çıkmadı.İYİ Partinin kurulmaması için elinden gelen herşeyi yapan iktidar , İYİ Parti’nin seçime girmemesi için de mücadele etti ama 24 Haziran akşamı partimiz bu hukuksuzluğa dur diyecektir.
BAKAN, ”ÖĞRETMEN İLGİ ÇEKMEK İÇİN İNTİHAR ETTİ” DİYOR
Son dönemde atanamayan öğretmenlerin intiharları ile ilgili daha önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın sözüne ithafta bulunan Kayaoğlu, ”Bu devletin bakanı çıkıp atanamayan öğretmen ilgi çekmek için intihar etti diyor, bunu içimize sindiremiyoruz.” ifadelerini kullandı.
Basın açıklamasının ardından kendisine verilen destek için teşekkür eden Kayaoğlu daha sonra İl Başkanı Müfit Göçen ile birlikte Şehir Merkezinde bir takım ziyaretlerde bulundu.
YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN