İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen Meral Akşener’in Gelişini Değerlendirdi,

30 Aralık 2017
İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen Meral Akşener’in Gelişini Değerlendirdi,

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımıyla açılışının gerçekleştirildiği İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığının açılışında 500 kişiyi geçemeyeceğimizi söyleyenler oldu ama biz bu algıyı kırdık diyen Kırşehir İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, “Kırşehir halkı bize çok ciddi ilgi gösterdi” ifadelerine yer verdi.

“KİMSEYE BİR BARDAK ÇAY VERMEDİK HERKES KENDİ RIZASIYLA GELDİ”

İyi Parti olarak Kırşehir’de 2 sınavımız oldu diyen Göçen, “İlk sınavımız teşkilatlanma yönünde oldu. Hemen ardından parti Binamızın açılışı nedeniyle genel başkanımız geldi. İkinci sınavımızın da açılış sırasında ki bizim bayramımız olduğunu düşünüyorum. Kırşehir halkı bize çok ciddi bir ilgi gösterdi. Bizim 500 kişiyi geçemeyeceğimizi söylediler. Ama Emniyet Müdürlüğünün verdiği bilgiye göre 4 Bin kişi olduğu söyleniyor, burada ki hiçbir tane insanı biz zorla getirmedik. Hiç kimseye araba temin etmedik, yemek ekmek vermedik, bir bardak çay vermedik. Herkes kendi gönlünden isteyerek geldi. Çok ciddi enerji vardı. Bunu Ankara’dan gelen misafirlerimiz de söyledi. Kırşehir’den Son derece hoşnut ayrıldılar. Bu bize bir güç verdi. Bundan sonra çalışmalarımızı daha da çok artıracağız”

“İNSANLAR TAKİP EDİLDİĞİNİ İŞLERİNDE BİR SIKINTI ÇIKACAĞINI DÜŞÜNÜYOR”

Kalabalığa daha çok hitap edecek fiziki ortamımız olsaydı daha iyi olurdu diyen Göçen, “Her şey çok güzel oldu. Çok ciddi konularda aksaklıklar yoktu ama katılım gayet iyi. Sonuçları çok iyi alacağımızı düşünüyorum. Genel Başkanımız da bu konuda inançlı geldi. Esnaf ziyaretlerinde, Ahi Evran-ı Veli Hazretlerini ziyaret ettik, oradan Neşet Ertaş’ın mezarını ziyaret ettik. Yürümekte zorluk çektik. İnsanlar güzel ilgi gösterdi”

“NE KADAR ÇOK YANILDIKLARINI BİR KEZ DAHA GÖRDÜLER”

Göçen, “Haklı haksız onu tartışmak ayrı bir konu. İnsanlarda bir korku var. İnsanlar takip edildiğini işlerinde bir sıkıntı çıkacağını düşünüyorlar. Buna rağmen çok ciddi bir ilgi oldu. Gelemeyen insanlara rağmen gayet iyiydi. Bu korku da olmasa hiç bir engel bizim meydanları daha fazla doldurmamıza engel olmayacaktı. Bazı yetkililer bize kalabalığın olmayacağını söylediler ama onlarda ne kadar çok yanıldıklarını bir kez daha görmüş oldular. Halkımıza ve Milletimize minnettarız” dedi.

Kırşehir Arena

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN