İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Belli Oldu

7 Kasım 2017
İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Belli Oldu

İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Kırşehir Sanayi ve Ticaret Odası eski Başkanı Müfit Göçer oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçer, parti tarafından yapılan anket çalışması neticesinde isminin ön plana çıktığını ve daha sonra Ankara’da yapılan görüşme neticesinde İyi Parti İl Başkanı olarak atandığını belirtti.Bundan sonra ki süreçte kendilerini yoğun bir çalışma gündeminin beklediğini belirten Müfit Göçer , Kırşehir’in ve ülkenin daha iyi günlere gelebilmesi için canla başla çalışacaklarını açıkladı.Göçen’in ilerleyen günlerde konu ile basın açıklaması yapacağı öğrenildi.

31 il başkanının daha belli oldu

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada teşkilatlanma çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. Aydın, bu kapsamda aralarında Samsun, Hatay, Kahramanmaraş, Sakarya ve Samsun gibi büyükşehirlerin de bulunduğu 31 ilde il başkanının belirlendiğini söyledi.

ydın şu ifadelere yer verdi: “Böylece İYİ Parti Genel Merkezi tarafından daha önce görevlendirilen toplam kurucu il başkanı sayısı bugün itibariyle 37’e yükselmiştir. Titiz araştırma ve istişareler sonucu belirlenen ve işlemleri tamamlanan kurucu ucu il başkanlarının görevlendirmelerine, bütün illerde teşkilatlanma hedefi doğrultusunda peyder pey devam edilecektir.”

Koray Aydın’ın duyurduğu kurucu il başkanlarının listesi şu şekilde:

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN