İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’den Basın Açıklaması

9 Kasım 2017
İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’den Basın Açıklaması

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanlığı görevine kurucu İl Başkanı olarak atanan Müfit Göçen, düzenlediği tanışma toplantısında Cumhuriyetin değerlerini korumak için yola çıktıklarını belirtti. 

Basın mensuplarıyla bir araya gelen İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müft Göçen , ” Sekiz ışıklı güneş logosu ile İyi Parti, siyaset sahnesinde yer aldı. Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi.Emrettiler ben de İyi Parti Kırşehir İl Başkanı oldum. Bu can bu tende olduğu müddetçe bende genel başkanımızın, partimizin, Kırşehirliler ‘in emrinde olmaktan onur duyacağımı belirtmek isterim.Sizleri hürmetle saygıyla selamlıyorum.
Ben Müfit Göçen olarak sağcısını, solcusunu , muhafazakârını ,her kesimi ama her kesimi kucaklayacak kocaman bir yüreğe sahibim.Rejimle problemi olmayan ülkemizin bölünmez bütünlüğüne uzanan elin ve dilin karşısında sağlam duran herkesin sekiz ışıklı güneşin altında şerefle yeri vardır.Sekiz ışıklı güneşin ışıkları sadece partililerimizi aydınlatmayacak, her kesimi aydınlatacaktır. Ampuller sönecektir.
Ürünü para etmeyen çiftçilerimize-kapanan fabrikalarının bakkallarının yasını tutan insanlarımıza fedakâr öğretmenlerimize-üzerine toz kondurmayacağımız askerlerimize-polislerimize- umutları kırılmış işsizlerimize-yaşlılarımıza, geleceğinden endişe eden öğrencilerimize ve velilere, siftahsız dükkân kapatan esnafımıza kısacası Türkiye’mize hizmeti ibadet sayan bir anlayışla yürüyeceğiz.Bu yolda yürürken siyasette ahlakı baş tacı yapmış pırıl pırıl insanlarla yürüyeceğiz. İyi Parti’de il başkanı- ilçe başkanı olmayı- yönetici olmayı–üye olmayı onur saymaktayız. Tüccar siyasete asla müsaade etmeyeceğiz. Türk İslam Birliği üzerinde taviz vermeyeceğiz.İyi Parti İl Başkanlığı görevinin bana resmen verilmesiyle il binası ve ilçe teşkilatlarını kurmak için ön çalışmalara başladım. Önümüzdeki hafta netleşmeye başlayacağını umuyorum.Hedefimiz tekdir.Halkı zengin, ülkesi güçlü, devleti saygın bir Türkiye için Allah’ın yardımıyla tek başına iktidar olacağız. Türkiye’mize hayırlar getirsin.” açıklamalarında bulundu. İl Başkanı Göçen, halk arasında konuşulan alternatifin İYİ Parti ile oluştuğunu belirtti.Türkiye’de rejimle herhangi bir problemleri olmadan çalışacaklarını anlatan İl Başkanı Göçen konuşmasını şöyle sürdürdü: “İnsanlara umut olma yolunda yola çıktık. Ülkemizin her kesimini kucaklayacak bir yüreğe sahibiz. 8 ışıklı parti amblemi ile Türkiye aydınlanacak.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN