Kırşehir Belediyespor-Nevşehirspor Maçının Gününe Güvenlik Ayarı

17 Nisan 2018
Kırşehir Belediyespor-Nevşehirspor Maçının Gününe Güvenlik Ayarı

Kırşehir Belediyespor-Nevşehirspor maç günü güvenlik gerekçesiyle değiştirildi.

3.Lige çıkma mücadelesinde karşı karşıya gelecek olan Kırşehir Belediyespor-Nevşehirspor maçı güvenlik gerekçesiyle 21 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 15:30’a alındı.Maç yine Ankara Yenikent’te bulunan Osmanlı Stadyumunda oynanacak.Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 22 Nisan Pazar günü saat 15:00’te yapılacak olan maç aynı gün yapılacak olan Ankaragücü-G.Gaziantep FK ile Keçiörengücü-Amedsportif maçlarına denk gelmesi ve güvenlik zaafiyeti oluşturacağı gerekçesi ile Cumartesi gününe çekilmiştir denildi.

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

Kırşehir Belediyespor, Nevşehirspor’la oynayacağı 3. Lig’e yükselme maçının hazırlıklarını  Teknik Direktör Ercan Kul yönetiminde Güneyket tesislerinde sürdürüyor.

Sakatlığı sebebiyle tedavisi süren Emrah Kol ve Abdul Razzak Omar dışında tam kadro çalışan yeşil-beyazlıların oldukça hırslı geçerken teknik patron Ercan Kul, “Önümüzde bir maç var ikincisi yok. Böyle bir anlayışla hazırlanıyoruz. Kırşehir Belediyespor şartlar ne olursa olsun kazanmak için sonuna kadar mücadele edecek. Kırşehir’e kupayla dönmek istiyoruz. Tüm kentin kenetlenmesi ve bizim yanımızda olması ile bunu sağlayacağız” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN