Kırşehir BİL Okullarına Ziyaretçi Akını

6 Ocak 2018
Kırşehir BİL Okullarına Ziyaretçi Akını

Eğitimde marka kent olan Kırşehir’de ”Köklü geçmişten, Aydınlık geleceğe” parolasıyla Ankara-Kayseri Anayolu üzerinde modern ve donanımlı bir Eğitim Kampüsü ile hizmet veren BİL Okulları ziyaretçi akınına uğruyor.

Geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştiren Kırşehir’in ilk yenilikçi (inovasyon) okulu olan BİL Okulları Bürokrattan, Siyasetçiye, Eğitimciden , öğrencilere ve vatandaşlara kadar birçok ziyaretçi ağırlıyor.Sadece Kırşehir’den değil çevre illerden de birçok vatandaş BİL Okullarına ait yeni eğitim kampüsünü görmek için Kırşehir’e geliyor.

Milli Eğitim  Bakanlığı Müsteşar yardımcısı Doç. Dr. Hilmi Çolakoğlu’nu ağırlayan BİL Okulları Müsteşar yardımcısından tam not aldı.Burada kampüsü gezen Müsteşar yardımcısı Çolakoğlu, kızlar Basketbol il 2. si olan okul takımına da kupasını takdim etti.

Kırşehir Valisi , Milletvekilleri ve Belediye başkanı da BİL Okullarına bir takım ziyaretler de bulundu.Milli Eğitim Müdür nezaretinde gerçekleşen bu ziyaretlerde Kırşehir’de özellikle eğitime yapılan  ve eğitimde marka kent olan Kırşehir’de çıtayı yükseltecek olan bu yatırımdan dolayı okul yönetimine teşekkür edildi.

Bil Kolejleri Özel Kırşehir Bil Koleji Fen Lisesi, Özel Cerrahpaşa Bil Koleji Mesleki ve teknik Anadolu Lisesi, Özel Kırşehir Bil Koleji Anadolu Lisesi grupları olarak ilk veli toplantısını yeni kampüsüne yoğun bir katılımla yeni kampüsünde gerçekleştirdi.

KARDEŞ OKUL OLDULAR

Nevşehir özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi, kardeş okul projesi kapsamında Kırşehir Bil Kolejini ziyaret etti.

İç Anadolu Bölgesi’nin tecrübeli ve donanımlı  okullarından olan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi, bölgenin en iyi inovasyon okulu olan Kırşehir Bil Koleji ile kardeş okul oldu. Okul Müdürleri Mürsel Mert ve Mustafa Çelik yönetiminde bir araya gelen kurumlar, önümüzdeki dönemlerde uygulanmak üzere bazı kararlar aldılar.çalışma kapsamında  ortak deneme sınavları, yapılacak olan ortak öğrenci kampları, yarışmalar ve öğretmen değişim programları çerçevesinde birçok etkinlik yapmak hususunda mutabakat sağlandı.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN