Kırşehir-Nevşehir Maçının Yeri ve Zamanı Belli Oldu

13 Nisan 2018
Kırşehir-Nevşehir Maçının Yeri ve Zamanı Belli Oldu

Kırşehir Belediyespor ile Nevşehirspor arasında 3. Lige çıkmak için oynanacak olan play-off maçının yeri ve zamanı belli oldu.

İstanbul’da yapılan toplantının ardından Kırşehir Belediyespor ile Nevşehirspor maçının 22 Nisan 2018 Pazar günü saat 15:00’te Ankara’da oynanmasına karar verildi.Müsabaka OSTİM’de bulunan 19626 seyirci kapasiteli Osmanlıspor stadyumunda oynanacak.

Ali Düşmez: Dostluk ve kardeşlik dolu Play-Off müsabakaları diliyorum

Futbolun tüm güzellikleriyle beraber dostluk, kardeşlik ve barışın Play-Off müsabakalarında da yaşanması gerektiğini vurgulayan TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez, Fair Play çağrısı yaptı:

“Türk futbol kamuoyunun tüm dikkati, bir kez daha Spor Toto BAL’da oynanacak Play-Off maçları üzerinde toplanacak. İnanıyorum ki, yöneticilerimiz, teknik direktörlerimiz, futbolcularımız ve taraftarlarımız sadece mensup oldukları kulüplerin değerleri değil, amatör futbolun marka değeri için de mücadele edecektir. Bu nedenle milyonları peşinden koşturan güzel oyun, Fair Play ruhundan bağımsız düşünülemez. Eminim Play-Off maçları katılımcı tüm takımlar arasında dostluk üzerine kurulu bir gelecek inşa edecektir. Tüm takımlarımıza TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve şahsım adına başarı diliyorum.”

İŞTE DİĞER MÜSBAKALAR

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN