Kırşehir’de Hayalleri Süsleyen Bir Taş Konak

9 Kasım 2017
Kırşehir’de Hayalleri Süsleyen Bir Taş Konak

Mucur’da 4 dönümlük arazi üzerinde adeta bir film platosunu andıran taş konak 1 Milyon 750 bin TL üzerinden satışa çıkarıldı.

Evin sahibi olan Necdet Özbay yıllarca Amerika’da bulunduktan sonra Mucur’da hayalini kurduğu evi inşa etmeye karar vermiş.

Toplam 180×2 360 metrekare olan dubleks konağın tamamı Nevşehir taşıyla inşa edilmiş.Bu yüzden dizi yapımcıları da konağı kiralamak için sıraya girmiş.

Nevşehir’de çekimleri devam eden  Aşk ve Mavi  dizisi için kiralanmak istenmiş fakat Necdet Özbay evini kiralamak istemiş.Hatta Sümer Tilmaç başka bir dizi çekimi için konağa 6 aylığına 250 bin TL teklif etmiş, Özbay yakın arkadaşı Tilmaç’ı da geri çevirmiş.Köşkün üzerinde bulunduğu 4318 metrekarelik arsanın üzerinde ise yok yok !

 

Konakta , personel için ayrıca 2+1 bir ev de bulunuyor.Özbay konağı için küçük bir de gölet yaptırmış.Bunun dışında şelale havuzları , süs havuzları da bulunuyor.

Bahçesinde birçok meyve ağacı olan konakta ayrıca otantik bir de tandır var.İçerisinde hobi bahçesi olan konakta ayrıca tavuk ve ördekler için de kümesler var.Meraklısı için arı kovanları bile var.

Necdet Özbay’ın evinde yok yok ! Özbay 67 yaşında olduğunu, konağın ve arazisinin büyük olması sebebiyle artık yorulduğunu bu yüzden de satışa çıkardığını belirtiyor.Özbay, konağı için 1 milyon 750 bin TL’lik değer biçmiş ancak pazarlığa açık  !Necdet Özbay’ın bu muhteşem otantik konağı için ilgilenenler olursa diye bir de irtibat numarası veriyoruz  ; 0554 474 5454

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN