Kırşehirspor Kan Kaybediyor

1 Temmuz 2017
Kırşehirspor Kan Kaybediyor

Kırşehirspor’da taraftarlar transfer beklerken, takımın en önemli oyuncularından Yiğit Alan, Mersin İdmanyurdu ile anlaştı.

Bölgesele Amatör Lig 6. grupta mücadele veren ancak bir türlü beklenen başarıyı elde edemeyen Kırşehirspor’da beklenen transferler gelmeyince, taraftarlar yönetime tepki göstermeye başladı.En son takımın başarılı oyuncularından Yiğit Alan’ın da Mersi İdmanyurdu ile anlaşması, Kırşehirspor’lu taraftarları çıldırttı.Ligde henüz bekledikleri başarıyı elde edemediklerini belirten taraftarlar, gelecek sezon için ise pek umutlu değiller.Özellikle Kırşehirspor’a verilen sözlerin yerine getirilmediğini belirten taraftarlar , ligdeki diğer takımların gelecek sezon için çalışmalarını hızla sürdürdüğünü ancak Kırşehirspor yönetimi ile Kırşehir bürokrasisi ve siyasilerin bu noktada yetersiz kaldığını, Kırşehirspor’a sahip çıkılmadığını söylediler.

YİĞİT ALAN BÖYLE VEDA ETTİ

”3 yıl boyunca büyük bir onurla,gururla ve şerefle formasını giydiğim,kaptanlığını yapmak nasip olan Kırşehirspor’dan bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Bu 3 yıl boyunca üstümde emeği olan emeği geçen kim varsa çok teşekkür ederim umarım bir nebze olsun iz bırakmak nasip olmuştur. Destek veren desteğini esirgemeyen duasını eksik etmeyen herkesten Allah razı olsun. İçinde bulunduğum hissiyatı belki de en iyi anlatacak sözlerle duanızı eksik etmemenizi diliyorum. “Evim der ki; “Beni bırakma; çünkü burada senin geçmişin yaşıyor.” Yolum der ki; “Gel ve beni izle, çünkü ben senin geleceğinim.” Ve ben hem eve, hem de yola derim ki, “Benim ne geçmişim, ne de geleceğim var. Eğer kalırsam, kalışımda bir ayrılış vardır; gidersem, ayrılışımda bir kalış.” Allah’a emanet olun saygılarımla.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN