Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bil Okulları İçin Kırşehir’e Geliyor

23 Nisan 2018
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Bil Okulları İçin Kırşehir’e Geliyor

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz , Bil Okullarının açılışını yapmak ve Kırşehir’de eğitim şurasına katılmak için Kırşehir’e geliyor.

Kırşehir’de yenilikçi okulu sloganıyla yola çıkan, ilk ve orta eğitim ve öğretimi tek kampüste birleştiren Bil Okulları, 2017-2018 eğitim döneminde faaliyete geçmişti.26 Nisan Perşembe günü saat 12:00’de açılışını gerçekleştirecek olan BİL Okulları için Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Kırşehir’e gelecek.Konuyla ilgili açıklama yapan Mikail Arslan, ” Kırşehir de Milli Eğitimin sorunlarını ve taleplerini bir dosya halinde ve sözlü olarak Bakanımız İsmet Yılmaz’a iletmiş ve destek istemiştir. Sağ olsun, bakanımız da hemen hepsinde de bizlere olumlu sözler vermişlerdi. Bu ziyaret çerçevesinde Kırşehir’de inşaatı kısa sürede bitirilerek 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’na yetiştirilerek açılan, Özel BİL Okulları’nın resmi açılışını da gerçekleştirecek. Milli Eğitim Bakanımız Kırşehir ziyareti çerçevesinde Ahi Evran Üniversitemiz tarafından organize edilecek Prof. Dr. Erol Güngör Sempozyumu’na ve Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilecek İl Milli Eğitim Şurası’na katılacak” dedi.

Bil Okulları Genel Müdür Mustafa Çelik konu ile ilgili , ”26 Nisan perşembe günü Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ’ın katılımıyla gerçekleşecek açılış törenimiz ve bahar şenliğimize tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN