Milli Gururumuz Nuri Şahin’in Paylaşımı Bölücüleri Çıldırttı

7 Mart 2018
Milli Gururumuz Nuri Şahin’in Paylaşımı Bölücüleri Çıldırttı

Hem Türkiye’nin hem de Kırşehir’in gururu olan ve Almanya’da top koşturan Milli futbolcumuz Nuri Şahin’in attığı afrin ”twit” Almanya’daki bölücülerin ve terör destekçilerini çıldırttı.

Geçtiğimiz günlerde Keltepe meydana gelen çatışmada 8 askerimizin şehit olmasının ardından her vatan evladı gibi Nuri Şahin de taziye mesajı yayınladı.Nuri Şahin mesajında, ”Afrin’de hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet , gazilerimize acil şifalar dilerim.Başımız sağ olsun , geride kalanlara Allah dayanma gücü veresin.” ifadelerine yer verdi.

BÖLÜCÜLER VE TERÖR DESTEKÇİLERİ ÇILDIRDI

Milli gururumuz Nuri Şahin’in yayınladığı mesaj sonrasında Almanya’da bulunan PKK yandaşları ve onların destekçileri ırkçı Almanları adeta çıldırdı.Milli futbolcumuza sosyal medya üzerinden saldıran hainlere en güzel cevabı yine Türkler verdi.Nuri Şahin’e karşı başlatılan alçak karalama kampanyası, Almanya’nın Türkiye düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

 

DÜNYA KIRŞEHİRLİLER DERNEĞİNDEN NURİ ŞAHİN’E DESTEK

Nuri Şahin’e yapılan saldırının ardından milli futbolcumuza bir destek de Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya’dan geldi.Ünal Kaya, ”Kendisi Türk ve dünya futboluna emek vermiş, örnek olmuş bir kardeşimizdir. Yapmış olduğu açıklamasında ise ‘Afrin’de hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerim. Başımız sağ olsun, geride kalanlara Allah dayanma gücü versin’ diyerek, her Türk vatandaşı gibi acımızı paylaşmak istemiştir. Bundan daha doğal ne vardır? Nuri Şahin, ne kadar Almanya’da doğup büyüse de, Anadolu insanımızın varlığını sürdürdüğü değerlerimiz olan Ahi Evran Veli, Hacı Bektaş Veli, Aşık Paşa, Şeyh Edebali, Yunus Emre, Karacaoğlan, Dadaloğlu, Muharrem Ertaş, Çekiç Ali ve Gönül adamı Neşet Ertaş’ın memleketi olan Kırşehirlidir.”

Milli futbolcunun, ailesinden aldığı manevi gücü yitirmeden edepli, ahlaklı bir şekilde kariyerinin zirvesine çıktığına işaret eden Kaya, “Türk ve Türkiye düşmanları unutmasınlar ki, bizler Nuri Şahin’in her daim yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz, yeter ki böyle yürekli yiğit Türkler dünyada çoğalsın.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN