Sel Felaketlerinin Sebebi Dış Güçlermiş

22 Haziran 2018
Sel Felaketlerinin Sebebi Dış Güçlermiş

Kendisini araştırmacı olarak tanıtan Güneş Gazetesi yazarı Ömer Özkaya Kırşehir ile birlikte birçok şehirde yaşanan sel felaketlerini dış güçlerin gerçekleştirdiğini iddia etti.

Geçtiğimiz ay Kırşehir art arda sel felaketleri yaşadı.Sadece 20 dakika yada yarım saat süren dolu ve sağanak yağış birçok iş yerine zarar verirken hayatı felç etmişti.Yeni biten alt yapı da yetersiz kalınca Kırşehir sokak ve caddeleri adeta göle dönmüştü.Yaşanan her yağmur sonrası sel görüntülerinin ortaya çıkmasına vatandaş büyük tepki göstermişti.

YAĞMURU İKLİMİ MANİPÜLE EDEN DIŞ GÜÇLER YAĞDIRMIŞ

24 TV kanalına konuk olan ve kendisini araştırmacı olarak tanıtan Güneş Gazetesi yazarı Ömer Özkaya, Türkiye’de meydana gelen sel felaketlerinin asıl sebebinin iklimleri manipüle eden dış güçlerin olduğunu iddia etti.Özkaya, ”AK Parti hükümetleri yerel yönetimlerdeki başarılarıyla bilinir. Bunu sonlandırmak istiyor olabilirler. Çünkü seçime gidiyor Türkiye. Ben bu yağmurun doğal olmadığı kanaatindeyim.

Daha 1 hafta önce Ankara’ya portakal büyüklüğünde dolu yağdı, yollar kapandı. Hatay’ın 1 ilçesinde 2 metrekareye 5 metrekare bir alana gökyüzünden kova kova su döküyorlar.

Ben Ankara’da yolları su bastı ya, ben o yağmurun doğal olmadığı kanaatindeyim. Böyle bir yağmuru İstanbul’da denemek isteyebilirler. Ankara’daki o felakete 15 dakikalık bir yağış sebep oldu. Bunları yapıp deniyorlar. Ve bakıyorlar 15 dakikada ne oldu diye. Peki o yağmur 1 saat devam etseydi…”

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN