21 Yıl Önce Kapattırdı Gelen Borçla Şoke Oldu

6 Şubat 2019
21 Yıl Önce Kapattırdı Gelen Borçla Şoke Oldu

 Kaman’da bir vatandaşa 1998 yılında kullandığı telefon operatöründen 21 yıl sonra ceza geldi. 
Bir kasapta çalışan Taner Özdemir (44), 1998 yılında kullandığı ve iddiasına göre borçsuz kapattığı telefon operatöründen gelen ödeme bildirimi ile şok oldu.
21 yıl sonra ortaya çıkan 800 liralık borçla şaşkına döndüğünü anlatan Özdemir, “1998 yılında hat sahibiydim. Hattımı bir süre kullandıktan sonra kapattım. Borcum olduğuna dair mesaj geldi. Hukuk bürosu ile görüştüm. 21 yıl sonra çıkan borcun ne anlamı var?”dedi.
Hattı aldıktan sonra bir kere adres değişimi yaptığını belirten Özdemir,”Benim 1998’de hattım vardı kapattırdığım halde bana 21 yıl sonra borç çıkarttılar. Hukuk bürosunda yetkili ile görüştüm. Bana adres değişikliği olduğunu söyledi. Ben, bir sefer adres değiştirdim koskoca firma tek adrese mi takılı kalmış, şimdi bu borcu çıkarmanızın ne anlamı var? Ben zaten asgari ücretle geçinmeye çalışan bir insanım artık çoluğumuzun çocuğumuzun rızkına, cebimizdeki paraya mı göz diktiniz?”diye konuştu.
Özdemir, yasal süreci takip ederek 21 yıl sonra kapatılmış hat üzerinden borcun nasıl çıktığı ile ilgili inceleme başlattı.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN