Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya’ya Açık Soru !

10 Mayıs 2016
Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya’ya Açık Soru !

14 OCAK 2016

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri, PKK-KCK’nın gençlik yapılanması olarak bilinen YDG-H üyelerine yönelik operasyon başlattı. Öğrencilerin evlerinde başlatılan operasyonda 15 kişi gözaltına alınırken, evlerde bulunan dokümanlara da el konuldu.

c_5820

17 MART 2016

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya, polisin PKK sempatizanı olarak gözaltına aldığı 13 öğrenci hakkında 3 farklı komisyon kurulduğunu söyledi.
Ahi Evran Üniversitesi’nin kuruluşunun 10. yılında konuşan Rektör Vatan Karakaya, “Kırşehir Emniyetinin talimatı ile öğrenciler hakkında soruşturma başlatıldı. Yasal çerçeve içerisinde gereken ne ise yapılıyor. Öğrencilerin yaptıkları ile ilgili ilk günden itibaren işlem başlatıldı. Gerekli çalışmalar kurduğumuz 3 komisyon tarafından yürütülmekte öğrenciler hakkında gerekli işlem için sonuca varılmak üzere” dedi.

basin_toplanti

 

10 MAYIS 2016

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya’nın  açıklamaları üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ve bugünlerde Ahi Evran Üniversitesi son sınıf öğrencileri mezun oluyor.Rektörün sonuçlanmak üzere dediği soruşturmadan ise eser yok. Belki de o mezunların arasında bu PKK’lı öğrencilerde var.

Bu şerefsizleri mezun edince adam olacaklarını mı sanıyorsunuz? Soruyorum sevgili rektör sonuçlanmak üzere dediğiniz soruşturma ne zaman sonuçlanacak ; hepsini mezun ettikten sonra mı?

ÖMER DURAN

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN