Ariş Pırlanta Kolye Modelleriyle Siz de İçinizdeki Enerjiyi Uyandırın!

28 Kasım 2018
Ariş Pırlanta Kolye Modelleriyle Siz de İçinizdeki Enerjiyi Uyandırın!

Şimdilerde herkes takı ya da mücevher kullanmanın ötesinde değerli taşlarda ve değerli madenlerde içsel enerjilerini açığa çıkararak çakralarını çözümleyecek değerleri arıyor. Örneğin Reiki, Fheng shui gibi spiritüel akımlarda olduğu gibi siz de mücevherlerde size özel gerçek taş ve sembolik madenden tasarlanan takınızı bulabilirseniz, yaşam enerjinizi yükseltebilirsiniz. Şimdilerde Ariş, kolye ve takı modellerini bambaşka bir bakış açısı ile tasarlıyor ve yaşam enerjilerini yükseltecek güç ve önerilerde kolye tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor.

Dilerseniz siz de sonbahar ve kışa özel yeni tasarımlarla tanışabilir; Adinka, Çakra, 4 element gibi ifade gücüne sahip sembolik kolye çeşitleriyle buluşabilirsiniz. Böylelikle içsel enerjileriniz uyanacak. Zira mücevher kullanımında da evrensel sembollerin önemli enerjilerin akışını sağladığını unutmamalısınız.  Bu sembolleri takılarda doğru şekilde kullandığınızda hem şık, hem de yüksek bir yaşam gücüne sahip olabilirsiniz.

Ariş Pırlanta Sembolik Kolyelerle Olaya Son Noktayı Koyuyor

Eğer ruhsal ve spiritüel konularla ilgileniyorsanız mutlaka bu sembollere aşina biri olmalısınız. Örneğin Reiki’de yer alan dört adet kutsal sembol, evrensel enerjiyi yönlendiren kutsal işaretler, evrensel boyutta enerji akışı sağlayan basit ya da betimleyici şekiller şimdi Ariş pırlanta kolye modellerinde yer alıyor. Ariş’e gelin ve sizin için tasarlanmış olan mental-duygusal sembolünüzü yüzlerce kadın gibi siz de seçin.

5 taş Alyans Modelleri

Evrenin ve yaradılışın bilgisayar kodlarını sizde bu özel Ariş kolye tasarımlarıyla çözebilir ve doğru enerji yansımalarına dönüştürebilirsiniz. Poligonlar, anagramik şekiller, 5 köşeli yıldız/pentagramlar, evrenin dört temel enerjisini bütünleştiren ve ruhun bütünlüğünü tamamlayan tüm semboller şimdilerde Ariş kolye modellerinde.

Ariş Pırlanta’da Kolye Etiketleri Yarı Yarıya Düştü

Ruhu temsil eden sivri uçlu şekiller, ikilikten birliğe gidiş, insanın bütünlüğünü sembolize eden düz pentagram, birlikten ikiliğe dağılışı anlatan ters pentagram, toprak ve ateş gibi dünyevi enerjileri betimleyen tüm sembolleri şimdi Ariş pırlanta kolye modellerinde bulabilirsiniz.  Örneğin göklerin koruyuculuğuyla tüm ilişkileri koruyan kayra sembollü kolye modelleri, alçak gönüllülüğü ve tevazuyu simgeleyen uyanış sembollü kolye, kıskançlığı ve haset gibi kötü duyguları öteleyen nazar sembolik kolyeler, Bilgi, Adinkra, Sadakat, Karizma sembolü, Zafer, Sonsuz sembolü gibi türlü anlatımlara ve güce sahip kolye modelleri şimdi Ariş Pırlanta sayfalarında. Hem de enflasyona karşı top yekün mücadele eden fiyatlarla…

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN