Avrupa’nın En Büyük Termal Oteli İsmini Değiştirdi

22 Eylül 2018
Avrupa’nın En Büyük Termal Oteli İsmini Değiştirdi

Geçtiğimiz ay kiralanan ve Avrupanın en büyük Termal SPA’sı olan Ramada Termal Resort isim değişikliğine gitti.

Kırşehir Ramada Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Malkoç tarafından 10 yıl önce inşa edilerek faaliyete giren ve o dönemdeki adı Makissos Termal Resort olan otel binası Avrupa’nın en büyük termal SPA oteli olarak biliniyor.Daha sonra adı Ramada Termal Resort olarak değiştirilen otel geçtiğimiz ay Armas Oteller Zincirine kiralanmıştı. Kapadokya bölgesinde faaliyetlerini artırmayı hedefleyen Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden olan Armas Grup tarafından kiralanan otel binasında yine isim değişikliğine gidildi.

YENİ ADI ARMAS TERMAL RESORT

Resmi adı  Ramada Termal Resort olan otelin adı değiştirilerek Armas Termal Resort yapıldı.Otelin Kırşehir’e bakan tepesinde bulunan dev Ramada yazısı ise yenisi ile değiştirilecek.Otel yönetimi daha çok Kapadokya Bölgesinden getirdiği yabancı turistleri ağırlamayı amaçlıyor.Böylece bu değişim Kırşehir’in de yabancı turistlere tanıtımı açısından büyük bir fırsat niteliği taşınıyor.

ARMAS TERMAL RESORT’TAN BÜYÜK KAMPANYA

Armas Termal Resort , düğününü otelde yapacak çiftlere Antalya’daki 5 yıldızlı otellerinde balayı hediye ediyor.

HAVUZDA BÜYÜK KAMPANYA

Otel yönetimi ayrıca havuz fiyatlarında da indirime giderek ; kişi başı hafta sonu  55 TL , Hafta içi ise 45 TL’ye çekti.

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN