Barboros Dulkadiroğlu Vedalaştı

8 Mart 2019
Barboros Dulkadiroğlu Vedalaştı

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle görev süresi sona erecek olan İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Barbaros Dulkadiroğlu,Mart ayı son meclis toplantısına katılarak,il genel meclis üyeleri ve özel idare personelleri ile vedalaştı.


Kırşehir İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Barbaros Dulkadiroğlu ilk olarak Mart ayı’nın son meclis toplantısına katıldı. Ardından İl Özel İdare Personelleri’ni tek tek ziyaret etti.


İl Genel Meclis Üyeleriyle uyum içerisinde güzel çalışmalara imza attıklarını belirten Barbaros Dulkadiroğlu,”Kırşehir’de kırsal kesimin sorun ve problemlerinin çözüme kavuşturulması amacıyla meclis üyelerimizle yoğun bir efor sarf edip, Kırşehir’in en ucra köşesine hizmet götürmeye gayret gösterdik.İl Genel Meclis üyeliği ve İl Genel Meclis Başkanlığı görevi süresince ilimiz için güzel çalışmalar yapma fırsatımız oldu.İl Genel Meclis üyelerimize ve İl Özel İdaremiz yöneticilerine birlikte yürüttüğümüz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler.” dedi.Abdurrahman Dulkadiroğlu

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN