Bıçaklanan Kızın İfadesi Ortaya Çıktı

2 Mayıs 2019
Bıçaklanan Kızın İfadesi Ortaya Çıktı

Kayseri’de 2 gün önce kaybolduktan sonra Mucur’da bıçaklanmış şekilde sazlık alanda bulunan Z.G.’nin ifadesi orta çıktı.

Mucur İlçesi yakınlarında tarlada çalışan bir çiftçinin ihbarı üzerine bulunan 14 yaşındaki Z.G.’nin Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tedavisi sürüyor. Yakınları, ortaokul öğrencisi Z.G.,’nin tedavisine refakat ediyor.

Pedagog eşliğinde ifadesi alınan Z.G’nin, yaklaşık 3 gün önce Kayseri’nin merkez Melikgazi ilçesinde ailesiyle yaşadığı evden babaannesinin ikamet ettiği Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı bir köye gitmek için kaçtığını ve bir araca binerek yola çıktığını söylediği öğrenildi.

Z.G. Mucur ilçesine bağlı Kurugöl köyüne geldiğinde şoförün kendisini bıçaklayarak yol kenarındaki sazlık alana attığını anlattı.

Öte yandan, Mucur Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri de Z.G’yi aracına aldıktan sonra bıçaklayıp sazlık alana attığı iddia edilen sürücünün kimliğini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN