Bilgehan Altaş Gönlünde Yatanı Açıkladı

8 Kasım 2019
Bilgehan Altaş Gönlünde Yatanı Açıkladı

Daha önce ilçe başkanlığı için aday olmayacağını açıklayan ancak daha sonra teşkilatı ile birlikte görevden alınan AK Parti Kırşehir merkez ilçe başkanı Bilgehan Altaş Kırşehir AKP İl Başkanlığına talip olduğunu açıkladı.

  İstifa sonrası basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Bilgehan Altaş , ” Değerli basın mensupları, sizlerle yaklaşık olarak  iki ay kadar önce bir basın toplantısı yapmıştım. Bu toplantı da olağan kongre sürecinin başlayacağını bu süreçte  ilçe başkanlığı görevine talip olmayacağımı sizler aracılığı ile kamu önünde belirtmiştim.Takip ettiğiniz gibi 05.11.2019 tarihinde  yapmış olduğumuz toplantı ile yaklaşık 25 aydır şerefle yürütmüş olduğumuz Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevinden, yönetimimiz ile birlikte davamızın sancaktarlığını ,yine en az bizim kadar çalışacak bir dava arkadaşımız ve ekibine teslim etmek üzere, ayrıldık. 

”İL BAŞKANLIĞI TEVDİ EDİLİRSE YAPMAYA HAZIRIM”

Görevi bırakmamız sosyal  medya ve bazı basın organlarında yazıldığı ve zannedildiği gibi bir memnuniyetsizlik değil ;Bizim ve Boztepe İlçe teşkilatının önümüzdeki dönemde ilçe başkanı olarak talebinin olmaması ,Akpınar ilçe başkanımızın da partimizin tüzüğü gereği 3 dönem kuralı nedeni iledir diyen Altaş sözlerine şöyle devam etti ; ” Ak Parti de davaya kendini adamış her bir bireyinde bildiği gibi verilen makamların asla önemi olmamıştır. Bizim davamız da bir mahalle Başkanı ile İl başkanı arasında hiçbir makam farkı yoktur. Herkes şunu çok iyi bilmelidir ki yarın şahsıma mahalle başkanlığı ya da İl başkanlığı görevi de tevdi edilse hiçbir ayrım yapmaksızın görevimi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın.  Özelliklede belirtmek isterim ki şahsım ve yönetimim hakkında ortaya atılan hiçbir iddiada gerçeği yansıtmamaktadır. Bu bir bayrak yarışıdır.”

                   

YORUMLAR
Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN