Büyük Ortadoğu Projesi’nde Herşey İstedikleri Gibi Gidiyor

8 Haziran 2017
Büyük Ortadoğu Projesi’nde Herşey İstedikleri Gibi Gidiyor

Bölücü terörist elebaşının birisi içeride yatarken , bir diğer terörist elebaşını meşrulaştırdık !

Şimdi o terörist elebaşı , bölgesel kürt yönetiminin bağımsızlığı için referanduma gidiyor.

Barzani denen it , yıllardır kendi televizyon kanalında , bu haritayı yayınlıyor.Amaç belli !

Sözde Irak bölgesel kürt yönetimi meclisinde alınan karar gereğince, 25 Eylül’de bağımsızlık referandumu yapılacak.

Yani Büyük Ortadoğu Projesinin (BOP) en büyük adımlarından birisi atılıyor.

Projenin bir sonraki ayağı Suriye daha sonra da Türkiye…

Tabi asıl amaç bağımsız bir kürt devleti falan da değil ! Asıl amaç  vaat edilen büyük israil devletini kurmak.İşte bizim için de asıl tehlike burada başlıyor çünkü , büyük israil devletinin topraklarının büyük bölümü Türkiye sınırları içerisinde…

Asıl amaç sadece büyük israil devleti de değil !

ABD’nin petrolleri kontrol altına alabilmesi için Ortadoğu’da bulunan bütün devletlerin parçalanması gerekiyor.Ortadoğu’da bulunan 22 ülkeyi parçalayıp 220 eyalet haline getirerek bütün kaynakları elinde tutmak istiyor.Asıl amacı bu da değil !

Petrol bitme noktasına geldiğinde, petrolün yerini hidrojen yakıtı alacak.Hidrojen yakıtının üretmek için ise ”BOR” madeni gerekiyor.Dünyadaki ”Bor” rezervinin %76’sı ülkemizde olduğuna göre ; BOP’un hedefindeki en büyük ülke de Türkiye …

Amerika o tarihe kadar güçlü bir Türkiye İstemiyor !

Amerika bu proje için Trilyonlarca dolar akıtıyor.

Sözde müttefiğimiz gibi görünen Amerika Irak ve Suriye’de sonra  İran’ı daha sonra da Türkiye’yi işgal etmeye hazırlanıyor.

Bunu yapmak için ilk hamlesini ”15 Temmuz’da” gerçekleştirdi.Amacı , darbe güçlerinin elinde Türkiye’nin batısı ile bu darbe güçlerine karşı mücadele veren Orta Anadolu ve Karadeniz bölgesi ve sinsice bekleyen ve Doğu ile Güney Doğu Anadolu’da at koşturacak bir PKK kontrolü …Yani Suriye benzeri bir yapı … O yüzden ”15 Temmuz ” ne ilk ne de son !

Yakın bir zamanda , 2500 yıllık Büyük Türk Devleti ve Milleti , yeni bir ”Kurtuluş” mücadelesi vermeye hazırlanıyor.

Bizim için geriye tek şey kalıyor.Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi, ”Ya İstiklal , Ya Ölüm ”

 

SON OLARAK BOP İLE İLGİLİ SÖYLENEN BİR KAÇ SÖZÜ HATIRLATMAK İSTİYORUM

 

GEORGE W. BUSHBBC’de Yayınlanan Belgeselinde ABD Başkanı Filistin Lideri Mahmut ABBAS ile Görüşmesinde Şu Sözleri Söylemiştir;“Tanrını dan Görev Aldım.Afganistan ve Irak’ı da Onun İçin İşgal Ettim.Biz Siz Müslümanlar İçin 9.Haçlı Seferini Başlattık”

 

C. RİSE (ABD Eski Dışişleri Bakanı)Washington Post Gazetesinde ki Röportajında Şunları Söylemiştir;“Başta Türkiye Olmak Üzere Fas’tan Basra Körfezine Kadar Ortadoğu da Bulunan 22 Ülkenin Sınır larının Değişmesi Gerekli”

 

DİCK CHENEY (Başkan Yardımcısı)Amerikan Girişim Enstitüsünde Yaptığı Konuşmada Şunları Söylemiştir;“Başkan Bush’un Haçlı Seferi Sözlerini Destekliyorum Savaşımız İslam’la Biz Afganistan ve Irak’ı İşgal Etmeseydik Onlar İslam Birliğini Kurup İsrail’i Yok Edeceklerdi”

 

JACQUES CHIRAC (Eski Fransa Cumhurbaşkanı)Fransa Eski Lideri Chirac Amerikalı Bir Gazeteciye Verdiği Demeçte Şunları Söylemiştir;“Hepimiz Bizans’ın Çocuklarıyız Avrupa’nın Temel Şartlarına Uymuş Olan Bir Türkiye Avrupa İçin Olağanüstü Tehlikelidir.Bu Yüzden BOP Gerçekleştirilmelidir.”

 

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN