Çocuk İstismarcıları İçin ”İdam”

2 Temmuz 2018
Çocuk İstismarcıları İçin ”İdam”

Ankara Polatlı’da kaybolan ve sonrasında vahşice katledilmiş şekilde bulunan minik Eylül,çocuk istismarı konusunda yıllardır süren tartışmaları yeniden alevlendirmişti.

Konuyla ilgili,  açıklamada bulunan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, “Cinsel kastrasyon (hadım) dediğimiz tedbiri de bütün yönleriyle yeni dönemde devreye sokacağız.” diye konuşarak çocuk istismarcılarının ”Hadım” edilmesi konusunda adım atılacağını belirtti.

İDAM MI, HADIM MI ?

Küçük Eylül’ün canice katledilmesi kısa sürede sosyal medyanın da gündemi oldu. Pek çok kullanıcı küçük Eylül’den gelen acı haberle büyük üzüntü yaşadı. Küçük çocuğun katledilmesi, idam ve kimyasal hadım tartışmalarının da fitilini ateşledi. Alevlenen tartışmalar sonrası, Kırşehir Haber Türk’ün Facebook sayfasında, “Sizce çocuk istismarcılarına ne ceza verilmeli?” başlıklı bir oylama başlatıldı. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği ankette yaklaşık 2 bin 800 kişi oy kullandı.Kullanıcıların yüzde 90’ı çocuk istismarcıları için ”İdam” istiyor.Anket altına , ”Önce hadım edilsin daha sonra da idam edilsin” yorumları da yapılıyor.

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN