DR. Feridun Kunak , Sağlıklı Yaşamın Sırlarını Kırşehirliler ile Paylaşacak

3 Mayıs 2018
DR. Feridun Kunak , Sağlıklı Yaşamın Sırlarını Kırşehirliler ile Paylaşacak

Ünlü Uzman Dr. Feridun Kunak , ”Sağlıklı Yaşamın Sırlarını” Kırşehirlilerle paylaşacak.Kunak konferanstan sonra isteyen katılımcıları ücretsiz muayene de edecek.

Kanal 7 ekranlarına gelen Dr. Feridun Kunak Show’u sunan uzman doktor Feridun Kunak geçtiğimiz günlerde Kırşehir’e gelerek termal suyu ve Kırşehir’i tanıtarak ekranlara taşımıştı.Dr. Feridun Kunak bu kez Kırşehir’de sağlıklı yaşamını sırlarını vatandaşlar ile paylaşacak.5 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’te Türkiye’nin en büyük termal ve SPA Otelinde gerçekleşecek ve ücretsiz olacak olan  konferansın ardından ismini yazdıran katılımcıları Dr. Feridun Kunak ücretsiz muayene de edecek.Konferansa katılacaklar için iletişim numarası : 0531 791 47 04

DR. FERİDUN KUNAK KİMDİR ?

A.Feridun Kunak, 1950 yılında Ankara‘da doğmuştur. Aslen Kırım Türklerinden olan ailesi Eskişehir‘den Ankara’ya gelip yerleşmişler. Ankara’da Kaleiçi, Cebeci, Aydınlıkevler’de yaşamıştır.Küçük yaşlarından itibaren kendisine doktorluk mesleğini hedef seçen ve zaman içerisinde yaşanan gelişmeler ile birlikte bu mesleğin peşinden istisnasız bir şekilde gitme yoluna giden Feridun Kunak, başarılı eğitim hayatı sayesinde de hedeflerine kısa zaman içerisinde ulaşmayı başarmıştır.

Lise yıllarına kadar Ankara şehrinde yer aldıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünü kazandı ve buradan 1976 yılında mezun olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde hedefi olan doktorluk mesleğine hızlı bir şekilde erişmeyi de başardı. Sonrasında ise profesyonel kariyerine hızlı bir şekilde giriş yaparak kendisini herkese gösterdi.

BURSA’DA HÜKÜMET TABİPLİĞİ YAPTI

Feridun Kunak, tıp fakültesinden mezun olduktan sonra kısa bir zaman dilimi içerisinde Bursa şehrinde hükümet tabipliği görevine başlayarak doktorluk görevini devlet kanalları için görevini icra etmeye başladı ki bu anlamda kısa zaman içerisinde kendisini gösterdi.

1978 yılının son dönemlerinde ise askerlik görevini icra etmeye başladı. Askerliğini da tabip olarak yapan Feridun Kunak, bu süreç içerisinde İstanbul’da kendisine bir muayenehane açtı ve bu muayenehane içerisinde de hastalarını muayene ederek işletmeci oldu. Sonrasında ise Sağlık Bakanlığı’na müracat ederek doğu görevine atandı ve doğu görevini tamamladı.

GAZİ’DE ORTOPEDİ İHTİSASI YAPTI

Kariyerinin bu safhasına kadar pratisyen hekim olarak hayatına devam eden Kunak, zaman içerisinde kendisini geliştirme yolunda daha somut adımlar atmaya başladı ki bu somut adımlar beraberinde daha ilgi çekici seçenekler ortaya çıkardı diyebiliriz.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Bölümü ihtisasına da başlayarak bu anlamda kendi sınıfı seçen Kunak, zaman içerisinde 1985 yılında bu ihtisasını da tamamlayarak Ortopedi sınıfı doktoru olmayı başarmıştır.

KISA ZAMANDA TÜRKİYE’DE TANINAN İSİMLERDEN OLDU

Eğitimini tamamladıktan sonra belli bir süre devlet hastanelerinde ve özel muayenehanelerinde hizmet sağlayarak görevini başarılı bir şekilde icra eden Feridun Kunak, zaman içerisinde kendisini daha da geliştirmiş ve bu anlamda tanınan isimlerden birisi olmayı da başarmıştır.

Bu tanınırlığı, zaman içerisinde Feridun Kunak için televizyon kanallarının kapısını açtı ve zaman içerisinde kendi ismi ile programlar yaparak ya da çeşitli sağlık programlarına katılarak ülkemizin en çok tanınan doktorlarından birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Ünlü doktor Feridun Kunak, kendi ihtisas alanında birçok farklı eğitim alarak bu anlamda sınıfının en iyi doktorlarından birisi olarak da dikkatleri çekmiş ve ön plana çıkmıştır.

Bazı eğitim ve kursları aşağıdaki gibidir;

-Temel Ozon Terapi Eğitim Programı

-Uluslar arası 2. Nöralterapi Kongresi (Ağrı tedavisinde NT, Bozucu alan ve lokomotor sistem rahatsızlıklarında NT)

-Uluslar arası Tıbbi Hipnoz Kongresi

-Tıbbi Hipnoz Teorik Bilgiler Kursu

-Bi-Digital O-RING Test Semineri

-Doğuştan Kalça Çıkığı Kursu

-İlk Yardım Temel Kursu

-Akupunktur Eğitim Semineri

-Reconnective Healing Level III. : The Reconnection

-Kazalar ve Acil Yardım Sempozyumu

-Akupunktur Semineri

-Ulusal Tıbbi Hipnoz Kongresi (Anksiyete bozukluklarında hipnozla tedavi)

-Ulusal Hipnoz Derneği Kongresi

-Akupunktur Eğitim Semineri

-Anti-Aging Medikal Estetik Kongresi

-İleri Cerrahi Atroskopi Kursu

-Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği Spor Travmatolojisi Kursu

-Society of Arthopaedic Surgery and Travmatology Congres

-Sıcot Bölgesel ve 14. Milli Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

-WFAS 95 Symposium on Acupuncture and QI

-Türkiye Spor Hekimleri Derneği I. Milli Spor Hekimliği Kongresi

-Bi-Digital O-RING Test Semineri

-Reconnective Healing Semineri

-Ulusal Tıbbi Hipnoz Kongresi

-Ulusal Akupunktur Kongresi

-Tıbbi Hipnoz Kursu (Temel Bilgiler ve Pratik Uygulamalar)

-Basamak Tıbbi Hipnoz Kursu

-Ulusal Akupunktur Kongresi

-Training of National Medical Staff Course

-Lazerve Elektro Akupunktur Facelifting, Lympfdranage nach

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN