Eğer Olursa Kırşehir’de Bir İlk Olacak

1 Aralık 2018

”Kırşehir’e İstihdam Yaratacak projelerle geliyoruz diyen” MHP’nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal’ın çok farklı bir yönü daha ortaya çıktı.

Ozanlar ve Bozlaklar diyarı olan Kırşehir’den Belediye Başkan Adayı olarak seçilen Doç. Dr. Onur Köksal daha önce yaptığı açıklamada önemli projelerle ve Kırşehir’e istihdam yaratacak projelerle geliyoruz demişti.Doç. Dr. Onur Köksal aynı zamanda çok iyi bir bozlak icracısı…Büyük Ozan Neşet Ertaş’a ait birçok eseri zaman zaman seslendirerek sosyal medya hesabından yayınlayan Köksal eğer Belediye Başkanı olursa Kırşehir’in ilk kez bir bozlak icracısı Belediye Başkanı olacak.

DOÇ. DR. ONUR KÖKSAL’IN KIRŞEHİR İÇİN BESTELEDİĞİ ”Garip’sin Kırşehirim Sen de Garip’sin”

Kırşehir’e İstihdam Sağlayacak Projelerle Geliyoruz

Onur Köksal, 05.11.1980 tarihinde dünyaya geldi. 2002-2007 yılları arasında Öğretmen, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2007-2013 yılları arasında Okutman olarak Selçuk Üniversitesi, Yabancı Diller Yüksek Okulu, 2013-2014 yılları arasında Okutman Doktor olarak ,Selçuk Üniversitesi, Yabancı Diller Yüksek Okulu, 2014 yılından bu yana ise Doçent olarak, Selçuk Üniversitesi, Yabancı Diller Yüksek Okulunda görev almaktadır.

Onur Köksal’ın birçok makalesi ve bildirisi bulunmaktadır.

 

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR 3 Yorum Yapıldı.
  • Kırşehir e böyle gerçek samimi adaylar yakışır işte bozlak diyarı doğal insanlar tarafından yönetilmeli diye düşünüyor başarılar diliyorum inşallah seçilir.
    1 Aralık 2018 20:15
  • İnşallah 2019 nisan ayında Kırşehirli bir Rektörümüzde olur.
    1 Aralık 2018 19:05
  • Hayırlı uğurlu olsun sayın hocama ve tabiki Kırşehirimize. İnşallah başta trafikte olmak üzere mutlu insanlar, mutlu bir şehir olacağız. Mevcut haliyle devam ederse yakında millet birbiriyle kavga etmeye başlayacak.
    1 Aralık 2018 19:03

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN