Eksik Olan 5 Branşa Uzman Atandı

22 Şubat 2019
Eksik Olan 5 Branşa Uzman Atandı

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 4 , Kaman Devlet Hastanesi’ne 1 olmak üzere toplam 5 uzman hekim atandı.

İl Sağlık Müdürlüğünün girişimleri ile Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanemize 1 adet Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Uzmanı, 1 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 adet Kardiyoloji Uzmanı, 1 adet Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, Kaman Devlet Hastanesi’ne 1 adet İç Hastalıkları Uzmanı ataması gerçekleşmiştir.

Konuyla ilgili İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU yapmış olduğu açıklamada;

“İlimizde eksikliği hissedilen branşlarda toplam 5 Uzman hekim kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. İl Sağlık Müdürlüğü olarak tüm bağlık sağlık tesislerimizin hekim eksikliklerini hızla gidermek ve hasta memnuniyetini artırmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

İlimizde sağlık alanında daha iyi, daha kaliteli hizmet sunma noktasında çalışmalarımız ve girişimlerimiz devam etmektedir. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim. En kısa sürede sağlık tesislerimizde göreve başlayacak olan hekimlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN