Erkek Triko

19 Mayıs 2017
Erkek Triko

 

Çeşitli renklerde üretilen erkek triko kazak modelleri dönemin modasını yansıtmaktadır. Erkek triko kazak modelleri fermuarlı olup v yaka çeşitleri de bulunmaktadır. Erkek triko modelleri modaya uygun olarak sitemizde çeşitlenmiştir. Sitemizde yer alan çeşitli modellere uygun renk seçenekleri ile erişebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde uygun fiyat aralıkları bulunmaktadır.

 

Çeşitli Markaların Trikoları

 

TWN ve DS DAMAT triko modellerinde vücuda tam oturan kazak seçenekleri de mevcuttur. 0-50, 50-100 ve 100 üzeri fiyatlar arasından size en uygun olanı seçerek ürün çeşitlerini de görme imkanınız bulunmakta. Balıkçı, boğazlı, v yaka erkek triko modelleri mevcuttur.

 

Modaya Uygun Trikolar

 

Regular kesime sahip olan kazaklar da krem, mavi, siyah renkler kullanılmaktadır. Boğazlı kazak modelleri de son modaya uygun olarak tasarlanmıştır. Erkek triko çeşitleri modaya uygun renklerde sitemizde bulunmakta. Kazak modellerinde her zevke hitap eden çeşitli renk tonları yer almakta. Puantiyeli modellerde her dönemin modası olmaya devam etmekte. www.dsdamat.com sitesinden moda erkek trikolarına uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN