”Fabrikamızı Devlete Ücretsiz Tahsis Etmeye Hazırız”

25 Mart 2020
”Fabrikamızı Devlete Ücretsiz Tahsis Etmeye Hazırız”

Kırşehir OSB’de üretim faaliyeti gerçekleştiren iş adamı Cemil Tuygun , artan maske , eldiven ve tulum ihtiyacına karşı devlet tarafından üretim gerçekleştirilmek üzere 1000 m2’lik fabrika binasını tahsis edebileceklerini belirtti.

Kırşehir Organize Sanayi Bölgesinde 3 fabrika binasına sahip olduklarını belirten İş Adamı Cemil Tuygun ,” Devletimiz ve Milletimiz zor bir süreçten geçiyor. Öncelikle virüsten etkilenen vatandaşlarımıza şifa diliyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ise Cenabı Allah’tan Rahmet Diliyoruz. hastanelerimizde ve çevremizdeki vaka sayısı her geçen gün artıyor. Ülkemizin sağlık alanındaki çalışmalarını takdir ediyoruz. Sağlık hizmetlerinde kullanılan Eldiven, Maske ve Tulum ihtiyaçları önem arz etmektedir.

Devletimizin bu ürünleri karşılama konusunda imalat ihtiyacı oluşursa eğer, Kırşehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 3 fabrika binamız’dan 1000 m2 lik kapalı alana sahip, yükleme Girişi Olan, 3 Odalık idari Oda vasıflı Fabrika Binamızı devletimizin hizmetine ücretsiz olarak kiralamak istediğimizi taahhüt ederiz. Ayrıca diğer fabrika binalarımızda kullanmakta olduğumuz makine gruplarından herhangi birine ihtiyaç duyulursa eğer seve seve devletimizin hizmetine sunmak istiyoruz. Devletimiz bir olsun, uzanan el kendi vatandaşından olsun. Rabbim bu zor süreçte vatanımızı ve milletimizi korusun.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
BU HABERİ PAYLAŞ
Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN