Gazeteciler Kura İle Dairelerini Çektiler

11 Mart 2019
Gazeteciler Kura İle Dairelerini Çektiler

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyetinin girişimleri sonrası Kırşehir’de görev yapan 23 Gazeteci Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odasında çekilen kura ile dairelerini çekti.

KIRGARAT-C Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık, çekilen kurada Gazetecilerin kendi dairelerini kendilerinin belirlediğini Cemiyetin öncülüğünde yeni projelerle kamu görevi yapan çalışanların haklarının gözetileceğini söyledi.

Kentsel dönüşüm konutları; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde KIRGARAT-C tarafından duyurulan programda Toplu Konut Uzmanı (TOKİ) Yetkilisi Hüseyin Pöke ve Küresel Gazeteciler Konseyinin Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’in katılımıyla gerçekleştirilen kahvaltıda Merkez Kayabaşı Bin 126 Adet Konut projesi kapsamında inşaa ettirilen 23 adet konutun satışına ilişkin protokol ile imza altına alınmıştı.

Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’in katılımıyla başlatılan kura çekimleri TSO Başkanı Mustafa Yılmaz’ın yaptığı ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık, basın emekçilerinin hayatın olağan akışında Kırşehir’de her türlü kolaylıktan faydalanabilmesi için öncülük edeceklerini belirtti.

Yanık, açıklamasında;

“Basın emekçilerimizin sorunlarını her zaman dile getirdik ve getirmeye de devam ediyoruz. her zaman basın çalışanlarımızın istekleri konusunda da önderlik etmeye özen gösterdik. Basın çalışanlarımızın ev sahibi olabilmeleri için Vali İbrahim Akın’a sunduğumuz dosyanın geri çevrilmeyerek kabul ettiği için vede sunduğumuz bu dosyada bize önderlik ettiği için teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN