380 Kişilik Kadro İçin 2 Günde 3 Binin Üzerinde Başvuru
380 Kişilik Kadro İçin 2 Günde 3 Binin Üzerinde Başvuru
Kırşehir İşkur İl Müdürlüğü tarafından açıklanan okullarda temizlik ve güvenlik görevlisi olmak için başlatılan Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında 2 günde 3 binin üzerinde başvuru alındı.
Geçtiğimiz günlerde İşkur İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde (okullarda) çalıştırılmak üzere 250 temizlik işçisi , 130 güvenlik elemanı alınacağını duyurmuştu.Noter önünde yapılacak kura ile belirlenecek alımlar için başvuru işlemleri Cuma gününe kadar sürecek.
2 GÜNDE 3 BİNİ AŞTI
380 Kişilik kadro için başvuruda bulunmak isteyenler saatlerce İşkur İl Binası önünde uzun kuyruklar oluşturdu.2 günlük süre içerisinde başvuruların 3 bini aştığı öğrenildi.Başvuruların 3 gün daha devam edeceği öğrenilirken , Kırşehir'de ki işsizlik oranı da yine gözler önüne serildi.
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.