Kırşehir TSO, Yenilediği İş Hanını Satışa Çıkarıyor

(İHA) - İhlas Haber Ajansı | 08.10.2016 - 12:39, Güncelleme: 05.05.2023 - 17:12
 

Kırşehir TSO, Yenilediği İş Hanını Satışa Çıkarıyor

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası daha önce satın alarak baştan aşağı yenilediği İş hanını ihale usulü ile satışa çıkarıyor.   Kırşehir merkez Yenice Mahallesi'nde, bodrumda deposu yer alan , zemin katında 9 no'lu bölüm olmak üzere 1. ,2. ve 3. katların tamamı olmak üzere 24 büro ve ofisin bulunduğu iş hanının tamamı satışa çıkıyor.İş hanı geçtiğimiz aylarda Kırşehir Ticaret ve sanayi odası tarafından satın alınarak tamamen yenilenmişti.Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın mevcut binasında ihale kapalı zarf usulü ve açık artırma ile yapılacak.18 Ekim 2016 salı günü saat 11:00'de başlanacak ihale için gerekli şartlar ise şöyle: İhaleye iştirak etmek isteyenlerin; ü  Nüfus cüzdan sureti veya fotokopisi ü  İkametgah il muhabiri(tüzel kişilerde ise siciline kayıtlı olduğu oda veya mesleki teşekkülden ihaleye  yılı içinde alınmış sicil belgesi) ü  Geçici Teminat Makbuzu veya mektubu(banka teyit yazısı ile birlikte) ü  Teklifte bulunacak kişinin noterden tasdikli yetki belgesi  ve imza sirküleri(tüzel kişi ise) ü  Dosya Alındı Makbuzu(50-TL) ü  Ortak katılım halinde ortak girişim  beyannamesi ile birlikte teklif mektuplarını içeren teklif zarflarını,Yenice Mah.Atatürk Cad.Tüccarlar İşhanında yer alan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın 1.katında yer alan evrak kayıt bölümüne ihale saatine kadar teslim edilecektir.İhale saatine kadar teslim edilecektir.İhale saatinden sonra yapılan başvurular kabul edilmez.   İhaleye katılacak isteklilerin noterden onaylı vekaletname ile tüzel kişilerden ise 2016 yılı içerisinde alınan sicil kaydı,teklifte bulunacak kişilerden noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri veya imza beyanı ile birlikte ihale saatinde komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekmektedir.   Şartname ve ihale dosyası mesai saatleri içerisinde Yenice Mah.Atatürk Cad.Tüccarlar İşhanı Kırşehir adresinde yer alan Kırşehir Ticaret ve Sanayi  Odası Başkanlığı binasının 1.katında evrak kayıt servisinden ücretsiz görebilir.İhaleye katılabilmek için şartname ve ihale dosyası 50-TL karşılığı alınacaktır.Posta ile yapılacak müracaatlarda meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmez.  
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası daha önce satın alarak baştan aşağı yenilediği İş hanını ihale usulü ile satışa çıkarıyor.

  Kırşehir merkez Yenice Mahallesi'nde, bodrumda deposu yer alan , zemin katında 9 no'lu bölüm olmak üzere 1. ,2. ve 3. katların tamamı olmak üzere 24 büro ve ofisin bulunduğu iş hanının tamamı satışa çıkıyor.İş hanı geçtiğimiz aylarda Kırşehir Ticaret ve sanayi odası tarafından satın alınarak tamamen yenilenmişti.Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'nın mevcut binasında ihale kapalı zarf usulü ve açık artırma ile yapılacak.18 Ekim 2016 salı günü saat 11:00'de başlanacak ihale için gerekli şartlar ise şöyle: İhaleye iştirak etmek isteyenlerin; ü  Nüfus cüzdan sureti veya fotokopisi ü  İkametgah il muhabiri(tüzel kişilerde ise siciline kayıtlı olduğu oda veya mesleki teşekkülden ihaleye  yılı içinde alınmış sicil belgesi) ü  Geçici Teminat Makbuzu veya mektubu(banka teyit yazısı ile birlikte) ü  Teklifte bulunacak kişinin noterden tasdikli yetki belgesi  ve imza sirküleri(tüzel kişi ise) ü  Dosya Alındı Makbuzu(50-TL) ü  Ortak katılım halinde ortak girişim  beyannamesi ile birlikte teklif mektuplarını içeren teklif zarflarını,Yenice Mah.Atatürk Cad.Tüccarlar İşhanında yer alan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın 1.katında yer alan evrak kayıt bölümüne ihale saatine kadar teslim edilecektir.İhale saatine kadar teslim edilecektir.İhale saatinden sonra yapılan başvurular kabul edilmez.   İhaleye katılacak isteklilerin noterden onaylı vekaletname ile tüzel kişilerden ise 2016 yılı içerisinde alınan sicil kaydı,teklifte bulunacak kişilerden noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri veya imza beyanı ile birlikte ihale saatinde komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekmektedir.   Şartname ve ihale dosyası mesai saatleri içerisinde Yenice Mah.Atatürk Cad.Tüccarlar İşhanı Kırşehir adresinde yer alan Kırşehir Ticaret ve Sanayi  Odası Başkanlığı binasının 1.katında evrak kayıt servisinden ücretsiz görebilir.İhaleye katılabilmek için şartname ve ihale dosyası 50-TL karşılığı alınacaktır.Posta ile yapılacak müracaatlarda meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmez.  
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kirsehirhaberturk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.