Hakkari’de Şehit Düşen Askerlerimizin Kimlikleri Belli Oldu

4 Ekim 2017

Hakkari’nin Yüksekova ilçesi Esendere kırsalında teröristler tarafından tuzaklanan el yapımı patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında patlatılması sonucu 4 askerimiz şehit olmuştu.

ŞEHİT PİYADE SÖZLEŞMELİ ER ABDİL KILIÇ

Hakkari’nin Yüksekova ilçesi Esendere kırsalında teröristler tarafından tuzaklanan el yapımı patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit olan 4 askerden birinin Afyonkarahisarlı Piyade Uzman Çavuş Abdil Kılınç’ın (26) köyüne şehit ateşi düştü.

PİYADE UZMAN ÇAVUŞ ÖMER DOĞAN

Hakkari Yüksekova’daki terör saldırısında şehit olan Uzman Çavuş Ömer Doğan’ın Ankara’daki evine ateş düştü.
Uzman Çavuş Doğan’ın şehadet haberi Ankara’nın Keçiören ilçesindeki ailesine ulaşmasının ardından evinin bulunduğu sokak Türk bayrakları ile donatıldı. Evli ve iki çocuk babası olan Şehit Uzman Çavuş Doğan’ın evinin önünde bir ambulans hazır bekletildi.

ŞEHİT PİYADE SÖZLEŞMELİ ER OLCAY ÇELİK 

Aynı saldırı da şehit olan bir diğer Piyade Uzman Çavuş Olcay Çelik’in acı haberi Çankırı’ya bağlı yapraklı Köyündeki ailesi verildi.

PİYADE UZMAN ÇAVUŞ GÖKHAN TOPAL

Hakkari’de ki hain saldırı da şehit olan askerlerimizden birisi de Piyade Uzman Çavuş Gökhan Topal.Aslen Cankırılı olan Şehidin, Ankara’nın Çubuk İlçesindeki baba ocağına şehit ateşi düştü.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN