İttifak Görüşmeleri Kırşehir İçin Netleşmeye Başladı

2 Ocak 2019
İttifak Görüşmeleri Kırşehir İçin Netleşmeye Başladı

CHP ve İYİ Parti arasında devam eden müzakere masasına bugün yeniden oturuldu.İki parti arasında yapılacak ittifak netleşmeye başladı.

Kırşehir merkez ve ilçeleri ile ilgili detaylar üzerinde neredeyse mutabakata varıldı.Buna göre İYİ Parti Kırşehir’de aday çıkarmayarak CHP’yi destekleyecek.Buna karşılık olarak ise CHP Nevşehir’de İYİ Parti’nin adayını destekleyecek.

Böylece Kırşehir Belediye Başkanlığı için 3 Parti seçime girecek.Ak Parti Yaşar Bahçeci , CHP Selahattin Ekicioğlu ve MHP Onur Köksal…

Peki İlçelerde ne olacak ?

CHP Kaman , Boztepe ve Akpınar’da adaylarını açıkladı.İYİ Parti ise henüz açıklamadı.İYİ Parti CHP’nin adaylarını açıkladığı ilçelerde de CHP’ye destek verecek.

İYİ Parti ise sağ seçmenin ağırlıkta olduğu Mucur, Çiçekdağı ve Akçakent gibi ilçelerden aday çıkararak CHP ‘nin desteğini alacak.

Yani Kırşehir , Kaman , Boztepe ve Akpınar ve Boztepe Belediye Başkanlıkları için İYİ Parti CHP’yi desteklerken , Mucur , Çiçekdağı ve Akçakent’te ise İYİ Parti’nin adayı desteklenecek.

YORUMLAR
Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • SayınCumhurbaşkanımız bunasezsizkalıyor Bizim ülkemize gelecekler Bizdeonların topraklarında savaşacagız neden onlardagitmiyor herşeye yasavarda neden elisilah tutan suriyelilere askerlikyok anlayamadım buülkenin suyunu ekmetini havasını yaşıyorlarsa bizim sayemizde onun icin Cumhur başkanımızdan ricaediyorum onlardaaskerlik yapsınlar kendi ülkeleri icin kendi topraklarıici bizlerde nasılşehit merdebesinevarıyorsak onlarda tatsın ricaederim
    3 Ocak 2019 14:41

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN