İYİ Parti Kırşehir Merkez İçin 2 Aday Yarışacak

3 Mart 2020
İYİ Parti Kırşehir Merkez İçin 2 Aday Yarışacak

İyi Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı için 2 aday yarışacak.

İyi Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı için mevcut İlçe Başkanı Yaşar Nuransoy ile Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Satılmış’ın aday olmak için girişimde bulunduğunu açıklayan İyi Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen Parti binasında aday açıklama toplantısı düzenledi.

“Burada bu günler Bizim için bayram niteliğinde olması gereken özel günlerdir, ancak millet olarak sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Suriye’den gelen şehit haberleri hepimizi üzüntüye boğdu. Allah milletimizin ve ordumuzun yardımcısı olsun inşallah.

Biz bugün kısa bir açıklama yapacağız. Mevcut Merkez İlçe Başkanımız Yaşar Nuransoy ve İlçe Yönetim Kurulu Üyemiz Zafer Satılmış 15 Mart 2020’de yapacağımız 2. Olağan Genel Kurul’umuzda aday olacaklarını ifade ettiler. Biz bir aileyiz. Dileğimiz partimizin güçlenmesidir. İnşallah bunu başarmaya devam edeceğiz. Her ikisi de bu göreve layık arkadaşlarımızdır.İnşallah her şey iyi olacaktır.” dedi.

İl Başkanı’nın ardından söz alan Yaşar Nuransoy ve Zafer Satılmış da amaçlarının milletimize ve Kırşehir’e, İyi Parti’ye hizmet etmek olduğunu ifade ederek seçim sonucunun hizmet anlayışlarına etki etmeyeceğini, aynı şekilde partileri için çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

Toplantı Şehitler için Kur’an-ı Kerim okunması ve dualarla sona erdi.

YORUMLAR
BU HABERİ PAYLAŞ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN