Kırşehir Belediye Başkanlığı İçin MHP’den 4 Aday Adayı

27 Eylül 2018
Kırşehir Belediye Başkanlığı İçin MHP’den 4 Aday Adayı

Kırşehir Belediye Başkanlığı için MHP’den 4 aday aday başvuru yaptı.

MHP Genel Merkezine Kırşehir için 4 kişi aday adaylığı için başvurdu.Kırşehir MHP İl Başkanı Arif Kılıç aday adaylarını duyurdu.Arif Kılıç  ,”

Yapılacak olan seçimden Kırşehir özel de uç belde 6 ilçe 1 il Belediyesi’nin hepsini taliptir. kazanmak için de bütün özverili çalışmasını yapıp yarışı ve bayrağı öne taşımak için bütün dava mensuplarımız da ve Kırşehir Halkı ile beraber yürümeye karar vermiştir.

Bu bağlamda partimizden aday olmak isteyen Ben Milliyetçi Hareket Partisi katkı sağlarım diyen ilkeli, dürüst, şahsiyetli, ahlaklı insanlarla partimiz yürümeye karar vermiştir.
Bize bizzat başvuran şu ana kadar 4 tane Değerli dava arkadaşımız vardır ;

1. Konya Selçuk Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doçent Doktor Onur Köksal,

2. Elektrik Elektronik Mühendisi Hakan Solak,

3. Elektrik Elektronik Ön Lisans mezunu ve İş Adamı Gökhan Güneri,

4. İş Adamı Recep Şanal’ bey bulunmaktadır.

Bu sayının ilerleyen tarihte daha artacağını ve Kırşehir’e yakışır Kırşehir yönetecek Kırşehirli ile iç içe ülkücülerin ve Türk milliyetçilerinin adına leke getirmeyecek bir arkadaşımız la belediye başkanlığı seçimi yürüteceğiz.
Şahsım ve Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe başkanımız kesinlikle aday değildir hal böyleyken aday olmak isteyen her arkadaşımıza her hemşehrimize Milliyetçi Hareket Partisi’nin kapı sonuna kadar açıktır.
Milliyetçi Hareket Partisi 31 Mart mahalli idareler seçimlerine en yüksek seviyede hazırlanıp yolumuza devam edeceğiz bu sene o sene bu yıl milliyetçi hareket partisi yılı olacaktır.” açıklamasında bulundu.

 

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN