Kırşehir Belediyespor’dan Canlı Yayın Anlaşması

7 Ekim 2019

2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Kırşehir Belediyespor maçlarını stadyumdan takip edemeyen taraftarlar için canlı yayın anlaşması yapıldı.

Kırşehir Belediyespor maçları için stadyuma ve deplasmana gelemeyen ve özellikle Kırşehir dışında yaşayan taraftarların en büyük taleplerinden birisi de maçların canlı olarak yayınlanmasıydı. Kırşehir Belediyespor yönetimi de internet üzerinden yayın yapan özel bir kanal ile anlaşarak Kırşehir Belediyespor’un hem evinde hem de deplasmanda oynanan karşılaşmalarını maç sunumuyla beraber canlı olarak yayınlıyor.   “burada.tv” internet adresi vasıtasıyla taraftarlar, kredi kartı, banka kartı ve mobil ödeme yöntemi ile 10 TL müsabaka bedeli ödeyerek maçları canlı ve HD olarak, kişisel bilgisayarlarından, tablet , telefon ve internet destekli televizyonlarından izleyebilirler.

”GAYEMİZ TARAFTARLARIMIZIN DÜNYANIN HER YERİNDEN TAKIMLA BULUŞMASINI SAĞLAMAK”

Söz konusu anlaşma ile ilgili açıklamada bulunan Kırşehir Belediyespor As Başkanı Hakan Kaya , ” Kulüp yönetimi olarak Kırşehir Belediyespor’un bütün müsabakalarının canlı ve HD olarak ”burada.tv” internet adresinden yayınlanması konusunda ilgili firmayla gerekli anlaşmaları yapmış bulunuyoruz.Gayemiz ; takımını gere Ahi Stadyumunda gerek deplasmanlarda yalnız bırakmayan taraftarlarımızın yanı sıra şehir dışında ve yurt dışında bulunan taraftarlarımızın da takımları ile buluşmalarını sağlamaktır.Yıllardır gurbetçilerimiz ve şehir dışında bulunan taraftarlarımızın bu haklı taleplerine cevap vermek adına bu adımı atmış bulunuyoruz, inanıyoruz ki ev sahibi olduğumuz müsabakalarda Ahi Stadyumunu dolduran taraftarlarımızın desteğini hissettiğimiz gibi ekranları başında bizleri izleyen taraftarlarımızın da desteklerini hissedeceğiz.Bu yayın anlaşmasını yaparken kar-zarar dengesi gözetmediğimizi , ana gayemizin yayıncı kuruluşun masraflarının çıkması ve taraftarımızın dünyanın her yerinde , bilgisayarından, tabletinden , telefonundan , takımı ile buluşmasını sağlamak olduğunu bildirmek isteriz.” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN