Kırşehir Belediyespor’dan Peş Peşe İmzalar

11 Temmuz 2019
Kırşehir Belediyespor’dan Peş Peşe İmzalar

Bu sezon 2. lig kırmızı grupta mücadele edecek olan Kırşehir Belediyespor’dan peş peşe imzalar geldi.

Geçtiğimiz günlerde Ercümend Coşkundere ile anlaşmazlık nedeniyle yollarını ayıran Kırşehir Belediyespor deneyimli teknik adam Taner Öcal ile anlaşma sağlamıştı.Güneykent tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Öcal , “Futbol geçmişini bildiğim bir ile geliyorum. Kırşehir’in potansiyelini biliyoruz. Futbolun önde olduğunu bildiğimiz farklı faaliyetlerinde iyi yapıldığı bir şehir Kırşehir, Futbol Federasyonunda da uzun yıllar çalışmalar yürüttüm. Bir proje kapsamında çalışmalar yürütüyoruz. Bal Ligi sonrasında 3. Lig, büyük bir başarı var. Onurumuza ve kişiliğimize dokunmayacak her çalışmayı yapacağız. Bir duruşumuz ve birikimimiz var.” dedi.

KIRŞEHİR’DE İZ BIRAKMAK İÇİN GELİYORUM

Gençlerin Kırşehir’e kazandırılması için çalışmalar yürüteceklerini anlatan Öcal, “Ben ve oluşturduğumuz ekibimiz, doğru çalışmaların destekçisi olacağız. Bizlerde tesislerde kalacak ve oyuncularla bir arada olacağız. Şehir, basın ve kulüp yönetimi ile birlikte Kırşehir Belediyespor’u iyi bir noktaya taşıyacağız. Kırşehir’de iyi bir iz bırakacak ve taraftara da futbol zevki yaşatacağız.”ifadelerini kullandı. 

KIRŞEHİR 3 FUTBOLCUYU RENKLERİNE KATTI

Teknik ekibin talimatıyla transfer çalışmalarına da hız veren yeşil beyazlı kulüp anlaştığı 3 futbolcu ile imza töreni düzenledi.

Sancaktepe Belediyespor’un başarılı kanat ve santrofor oyuncusu 28 yaşındaki İsmail Düzgün ,

yine Sancaktepe Belediyespor’un Sağ Beki 28 Yaşındaki Erbay Eker

ve Nazilli Belediyespor’dan 27 yaşındaki sol bek oyuncusu Onur Karakabak transfer edildi.

FOTOĞRAFLAR : SALİH HANÇER

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN