Ankara’ya Kayseri’ye Gideceksek Bu Hastane Niye Var ?

24 Ocak 2020

Yılda 1 Milyon 133 bin hastaya bakan Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 8 ay sonrasına ultrason randevusu verildiği ortaya çıktı.

Siyasi vesayet altında olan ve bu yüzden sürekli olarak kadrosal atamalar yapılan Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan personeller hastaneden bir bir ayrılıyor.Birçok poliklinikte uzman doktor sayısının azalması nedeniyle yoğunluk oluşurken birçok hasta randevu dahi alamadıklarını bu yüzden de uzman doktorlara muayene olamadıklarını açıklarken hastane ile ilgili çok vahim bir bilgiye daha ulaşıldı.

8 AY SONRASINA ULTRASON RANDEVUSU

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir süre önce çalışan 2 Radyoloji Uzmanından Sercan Özkaçmaz hastaneden ayrıldı.Edinilen bilgiye göre ultrason bölümüne tek radyoloji uzmanı bakıyor ve bu yüzden de ultrason çektirecek hastalarda bir yığılma oluştu..Hatta bu durum öyle bir hal aldı ki ; hastalara 8 ay sonrası için randevu verilmeye başlandı.Vatandaş ise bu duruma isyan ederek tedavi olmak için Ankara ve Kayseri’nin yolunu tutuyor.

BİZ EĞER ANKARA YA DA KAYSERİ’YE GİDECEKSEK BU HASTANE NEDEN VAR ?

Konu ile ilgili açıklamada bulunan vatandaşlar ise bu duruma isyan etti.8 ay sonrasına randevu mu olur ? diyen vatandaşlar , ”Eğer biz Ankara’ya , Kayseri’ye gideceksek bu hastane burada neden var ? ” sorusunu yönelttiler.

YORUMLAR
YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • Kardeşim bu memlekette yaşarı millet mafya diye tokatladı ama noldu onun atadığı çete üyesi s***** gibi egoist insanlar sağlığın içine ediyor ... bunlar daha iyi günler.....
    27 Ocak 2020 10:28
  • Kırsehirdeki hastaneler berbat ne ilgi ne alaka hastaya saygı dahi yok ben haftada 1 gün kayseriye gidiyorum hastalığım için anlamadıkları gibi yanliş teshişte koyuyolar ama nedense herkez duyarsız bu konuda bence toplu şikayet lazım
    25 Ocak 2020 10:03

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN