Kırşehir Haber Türk Gündeme Getirdi Demirören’den Açıklama Geldi

5 Mart 2019

Hafta sonu oynanan Kırşehir Belediyespor ve Nevşehir Belediyespor maçlarında favori takımlara ”İddaa” tarafından verilen yüksek oranlar büyük tartışma konusu olmuştu.

Sosyal medyada konuşulmaya başlayan ve eski hakem Ahmet Çakar’ın da ”
Bugün Türkiye 3 lig maclarında iddaada trilyonlarca lira kara para aklanmıştır. ” sözüyle tartışmaya başladığı skandalı Kırşehir Haber Türk haberleştirerek gündeme taşımıştı.

DEMİRÖREN GRUBUNDAN AÇIKLAMA

İddaa’daki skandalın ortaya çıkması ve gündeme gelmesinin ardından Demirören grubu yazılı açıklamada bulundu.Yapılan açıklamada , ”İDDAA, Ağustos 2019 sonuna kadar İNTELTEK firmasının sorumluluğundadır. Ortaya çıkan hatanın Demirören Grubu ile bir ilgisi yoktur. Demirören Grubu yönetimi Eylül 2019’dan itibaren devralacaktır” denildi.

NE OLMUŞTU ?

Başta Kırşehir Belediyespor ve Nevşehir Belediyespor olmak üzere 3. ligde favori durumdaki takımlara yüksek oranlar verilerek bahis oynatıldı.


3. lig 2.grupta mücadele eden lider Kırşehir Belediyespor ligde sondan ikinci sırada mücadele Kemerspor’u evinde ağırladı.Buna rağmen iddia Kırşehir Belediyespor’un galibiyetine 3.90 oran verilirken Kemerspor’a 1.40 oran verildi.3. lig 1. grubun lideri Nevşehir Belediyespor evinde 11. sıradaki Kozan Belediyespor’u ağırlamasına rağmen Nevşehir Belediyespor galibiyetine 3.80 , Kozan Belediyespor galibiyetine ise 1.35 oran verildi.Yüksek oran verilen iki favori takım sahadan 3-0 galip ayrıldı .Her iki grupta da benzer şekilde favori takım galibiyetlerine yüksek oran verilen başka maçlar da oldu.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN