Kırşehir ve Nevşehir’e Verilen Oranlar Ortalığı Karıştırdı

2 Mart 2019

Bugün oynanan 3. lig maçlarında Kırşehir Belediyespor’un da dahil olduğu takımlara verilen iddia oranları ortalığı karıştırdı.

3. Ligde oynanan 4 maçta favori takımlara yüksek iddia oranı verilmesi sosyal medyanın gündemine oturdu.3. lig 2.grupta mücadele eden lider Kırşehir Belediyespor ligde sondan ikinci sırada mücadele Kemerspor’u evinde ağırladı.Buna rağmen iddia Kırşehir Belediyespor’un galibiyetine 3.90 oran verilirken Kemerspor’a 1.40 oran verildi.3. lig 1. grubun lideri Nevşehir Belediyespor evinde 11. sıradaki Kozan Belediyespor’u ağırlamasına rağmen Nevşehir Belediyespor galibiyetine 3.80 , Kozan Belediyespor galibiyetine ise 1.35 oran verildi.Yüksek oran verilen iki favori takım sahadan 3-0 galip ayrıldı .Her iki grupta da benzer şekilde favori takım galibiyetlerine yüksek oran verilen başka maçlar da oldu.

TRİLYONLARCA LİRA KARA PARA AKLANDI

Konuya ilişkin eski hakem ve yorumcu AHmet Çakar da çarpıcı bir iddiada bulundu.Sosyal Medya hesabından açıklamada bulunan Çakar , ”
Bugün Türkiye 3 lig maclarında iddaada trilyonlarca lira kara para aklanmıştır. ” iddiasını ortaya attı.

BANKALARDA DA DÖVİZ ALIMI YAPILMIŞTI

Bu duruma benzer bir durum ise dövizdeki ani yükseliş esnasında yaşanmıştı.Devlet bankalarının internet hesaplarında kısa süreliğine dolar ve euro’nun değeri düşük gösterilerek alım yapılmıştı.Lig maçlarında da kazanmasına kesin gözüyle bakılan takımlara yüksek oran verilmesi kafaları karıştırdı.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN