Kırşehir Yarın Açıklanacak mı ?

26 Kasım 2018
Kırşehir Yarın Açıklanacak mı ?

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için Ak Parti adaylarını açıklamaya başladı.Salı günü yapılacak olan grup toplantısında adayların bir kısmı daha açıklanacak….

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 40 İlin Belediye Başkanını tanıtmıştı.İstanbul , Ankara ve İzmir’in de içinde bulunduğu diğer illerin ise Salı günü yapılacak grup toplantısında tanıtılacağı bilgisi verilmişti.Ancak Salı günü yapılacak grup toplantısında 20 ilin Belediye Başkan adayının tanıtılacağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklaması beklenen iller ise şöyle:

Ankara, İzmir, Balıkesir, Sakarya, Konya, Muğla, Trabzon, Eskişehir, Hatay, Mardin, Uşak, Çanakkale, Çorum, Sivas, Yozgat, Karaman, Muş, Bingöl, Çankırı, Afyonkarahisar.

MHP ADAYLARINA DESTEK VERİLECEK İDDİASI

Geçtiğimiz günlerde İstanbul , Ankara ve İzmir’de aday göstermeyeceklerini ve Ak Parti’yi destekleyeceklerini açıklayan MHP lideri Devlet Bahçeli’nin ardından gözler Ak Parti’nin aday tanıtım toplantısına çevrilmişti.MHP’nin güçlü olduğu bazı illerde Ak Parti’nin aday çıkarmayacağı ve MHP’ye destek vereceği iddia ediliyor.

YORUMLAR
YORUMLAR 4 Yorum Yapıldı.
 • Sonuna kadar Yaşar Başkan. Biz başkanımızın arkasındayız. Yeter ki aday gösterilsin kapı kapı dolaşır oy isteriz yinede başkanımızı görmek isteriz. İnkar etmeyin bu kadar emek var ortada.
  30 Kasım 2018 16:11
 • Onu bunu bilmem bazı konularda %100 haklısınız ama geçmişe dönüp bakacak olursanız Kırşehire bir Yaşar BAHCECi daha gelmedi. Metin çobanoğlunu da gördük halim cakırı da gördük. Kırşehirin siluetini Yaşar başkan değiştirdi. Yol konusunda tamam zorluk çektik ama genel anlamda iyi bir belediye başkanı oldu. Ekicioğluna gelecek olursak oda sonuçta bir mutahit başkan olursa mutahit kimliği onu zora sokacaktır. Şahsi fikrim kim başkan olduysa yemiştir. Mesele yemesi değil çalışmasıdır bence. Yani Yaşar başkan yemedi diyemem. Ama çalıştı derim. Yani sizde Ekicioğlu yemeyecek diyebilir misiniz? Bal tutan parmağını yalar demişler. Ama mesele çalışacak olması bunu söyleyebilir misiniz? Düşünsenize Kırşehirin 260 milyon borcu olacak. Ve Cumhurbaşkanımızın pisliktir bu CHP dediği parti Kırşehirde Belediyeyi kazanacak. E nasıl gelecek o zaman yatırım. Nasıl silinecek bu 260 milyon borç. Diyorum ya tekrardan ben hiçbir başkana yemedi diye kefil olamam. Ama Yaşar başkanın çalıştığını gören gözlerimle kefil olurum. Hele ki şu kavşakları ve yolları eski haline getirirse çok süper olur bence.
  29 Kasım 2018 18:40
 • insanları hala aptal yerine koymaya çalışmayın. Yaşar bahcecuyi ilk 5 yıl ve son 5 yıl olarak iki şekilde değerlendirmek gerekir. Masal park kentpark otogar ilk 5 yılın emeğiydi. -Eğer 2016 eylül ayında yol yapım çalışmasına başlanmış 2018de hala biryerlerde yol tamamlamaya çalışılıyorsa başarısızdır. -otobüsler iyi ama ondan iki yıl önce dolmuş hattı satılıyor sonra otobüse geçiliyorsa ? Vardır orada. -termeden askerlik şubesine eski göbek varken 5 dakika da gidiyorken şimdi 30 dk buluyorsa başarısızdır. - ankara'da kayseri merkezde park yeri bulurken Kırşehirde aracı park edemezsek başarısızdır. 70 yaşında annemi bankaya götürürken araçtan indirip metrelerce yürütmem başarısız olduğunun göstergesidir. -aynı anda 10 farklı yerde yol yapım çalışması olmaz olamaz gidin sorun bakalım esnaf size neler anlatacak. -Kırşehirin mutahidi şirketi yokmuydu da Özbek inşaat geldi İstanbulda. Duyduğum kadarı ile belediyede Kırşehirli mühendis tekniker dahi yokmuş Elazığdan gidip mühendis almışlar. -artvinli Erzurumlular Kırşehir belediyesinde üst makama oturmuş Kırşehirliler kendi memleketinde Suriyeli gibi olmuş. -şimdi Betül Hanım söyleyin bakalım çarşı camiinde yapılan tuvaletin asansörü kaç para ve gerek varmıydı. -esnafa söz geciremeyenler kaldırımı genişletip yolu daraltmadı mı? -bisiklet yolu dediğin yolun bölünmüş hali ile yapılırken burda kaldırım bölündü. -ailecek chpli olmamıza rağmen daha önce Kırşehir için yaptıklarını düşünerek gittik akpye oy verdik. -özellikle göbekteki Atatürk heykelinin taşınması sırasında başkanın gösterdiği hassasiyet çok önemliydi. CHP il başkanı ve ADD ile istişare edilerek yeni yerine konulmuştu. -gerek görüntüsü ve düşüncesi yaşar beyi diğer kadir mısıroğlu kafalı akplilerden ayırt ediyordu. Bizim için öncelik çağdaş olmalı ve Kırşehir için hizmet etmesidir. -geldiğimiz duruma bakılırsa demek ki akpde yaşar beyin kazanacağını düşünmüyor. Düşünse de birşey değişmeyecek gibi. -Kırşehir unutmaz çünkü. -e ne diyelim o zaman Selahattin Ekicioğluna hayırlı olsun o zaman. Umarım Kırşehir için güzel olur.
  26 Kasım 2018 19:53
 • Umarım Yaşar bahçeci olmaz. Kırşehir’i ne hale getirdi. Eski minibüsler daha iyidi otobüsler hiç iyi olmadı! Eski ikiz arası iyidi kent park hiç iyi olmadı! Kültür merkezine ne hacetti öylesine büyük bir yer hiç iyi olmadı! Pazar yeri hiç iyi olmadı eskisi daha iyiydi! Terminal ne öyle eskisi daha iyidi sağlamdı! Beş kat asfalta ne gerek var at yamayı gitsin! Bütün mahallere kilit parke hiç olmadı! Masal parkı ne öyle masal gibi aynı! Paslı suların tadı daha iyiydi boruların takılması uzun sürdü! Umarım olmaz olursa projelerin hepsi hayata geçecek
  26 Kasım 2018 17:51

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN