Kırşehir’de CHP Sandığa Gidiyor

12 Kasım 2019
Kırşehir’de CHP Sandığa Gidiyor

CHP Genel Merkezi İl ve İlçe teşkilatlarına gönderdiği talimatla yeni il başkanı ve ilçe başkanlarının seçimi için sandığa gitme kararı aldı.

Buna göre her il ve ilçede bulunan mahallede kurulacak sandıklarda CHP üyeleri delege seçimi için sandığa gidecek.Delege seçimlerinde birden fazla listenin seçime katılması halinde her bir listenin birer gözlemcisinin sandık başında işlemleri takip etmesinin istendiği talimatta ayrıca seçimlerin zorlayıcı ya da makul bir neden olmadıkça mahallinde yapılması kararlaştırıldı.Talimatta mutlaka seçim yapılması ve sonuç tutanağına düzenlenmesi talebi dikkat çekti.

CHP KIRŞEHİR TEŞKİLATI SEÇİME GİDİYOR

31 Mart yerel seçimleri öncesi Yılmaz Zengin’in il başkanlığını yürüttüğü Kırşehir’de seçimler öncesi teşkilatta değişikliğe gidilerek İl Başkanlığına Baran Genç İlçe Başkanlığına ise Doğan Yıldızhan getirilmişti.Geçtiğimiz günlerde ise Kırşehir’de eğitimci kimliği ile ön plana çıkan Aslan Beyhan il başkanlığı için aday olduğunu açıklamıştı.

CHP Genel merkezinin talimatı uygulandığı takdirde Kırşehir’de İl ve İlçe teşkilatları üyelerin belirlediği delegeler tarafından seçilecek.

YORUMLAR
Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN