Kırşehir’de Kadınlar Günü Böyle Geçti

8 Mart 2019
Kırşehir’de Kadınlar Günü Böyle Geçti

8 Mart Kadınlar günü Kırşehir’de birbirinden farklı etkinliklere sahne oldu.

31 mart yerel seçim çalışmaları ile 8 mart emekçi kadınlar günü kesişince Kırşehir birbirinden farklı etkinliklere sahne oldu.

KADINLARDAN ÇOK ERKEKLER İLGİ GÖSTERDİ

Emekçi kadınlar günü kapsamında Kırşehir Belediyesi tarafından kurulan fuar kapsamında , kadınlara ait çalışmalar sergilendi.

Fuarda konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ” Yeni dönemde kadınlarımızın hem sosyal hayatta hemde ekonomik olarak daha fazla güçlendirmek için çok çalışacağız.” açıklamasında bulundu.Daha sonra vatandaşlara canlı çiçek dağıtıldı.Dağıtım sırasında yoğunluk yaşanırken kadınlardan çok erkeklerin rağbet göstermesi ilginç görüntülere yol açtı.

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KIRŞEHİR’DE

8 Mart emekçi kadınlar günü dolayısıyla CHP il teşkilatı da bir dizi etkinliklerde bulundu.Gençlik kolları şehir merkezinde bayanlara karanfil dağıttı.

Daha sonra Gala Palas’ta kadınlar günü dolayısıyla gece düzenlendi.Geceye başta Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu olmak üzere CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen ve Parti Meclisi Üyesi Pınar Uzun’un da katıldı.

SAZINI BU KEZ KADINLAR İÇİN ÇALDI

Kırşehir MHP İl teşkilatı 8 Mart dünya emekçi kadınlar günü kapsamında anıt meydanında stant açtı.

Standa Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal da katılımda bulundu.Kadınlara canlı çiçek ve karanfil dağıtan Onur Köksal daha sonra sazını bu kez kadınlar için çaldı.Büyük ilgi gören Köksal , hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadı.

YORUMLAR
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • İNŞALLAH Doçent bir belediye başkanımız olacak. Mevlam neyler neylerse güzel eyler.
    8 Mart 2019 22:36

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN