Kırşehir’de Kuruldu , Türkiye’de Bir İlk !

18 Şubat 2020

Merkezi Kırşehir’de kurulan ”Waterrent” su arıtma cihazları firması aydan 49.9 TL’ye sağlıklı ve mineralli su imkanı sağlıyor.

Bugüne kadar su arıtma cihazları ile ilgili filtre yenileme , servis hizmeti gibi birçok problem yaşıyoruz.Merkezi Kırşehir’de bulunan Waterrent firması yerli üretim olan su arıtma cihazları ile sektöre farklı bir boyut kazandırıyor.

Türkiye’de bir ilk sloganı ile yola çıkan firma aylık 49.90 TL’ye sağlıklı ve mineralli içme suyu sağlıyor.Waterrent’e abone olduğunuz takdirde ilk abonelik bedeli ve kurulum ücreti olarak sadece 150 TL ödüyorsunuz .Filtre ve bakım hizmetlerinin ise ücretsiz olarak sağlandığı firma ayrıca su arıtma cihazlarını da 5 yılda bir yenileme garantisi de veriyor.

Ulusal Hijyen Vakfı belgeli filtre yenileme işlemlerinin zamanında yapıldığı Waterrent’e abone olmak veya bilgi almak istiyorsanız +90 386 606 02 60 nolu telefonu arayabilir.Ya da YENİCE MAH. ATATÜRK CAD. NO:89/5 KIRŞEHİR adresini ziyaret edebilirsiniz.Abone olmak ve bilgi almak için www.waterrent.com.tr internet adresini de ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Sağlığın başta gelen etkeni su'dur sağlığı ne kuyudan nede muslukta bulabilirsin makul fiyatla alınabilicek en sağlıklı arıtma suyu WATERRENT
    3 Şubat 2020 21:42

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN