Kırşehir’de Sağlık Alanında Bir İlk Daha

16 Şubat 2019
Kırşehir’de Sağlık Alanında Bir İlk Daha

Ankara’dan Kırşehir’e tedavi için gelen hasta, aynı gün anjiyosu yapılıp stent takıldıktan sonra taburcu edildi..

Sağlık alanında adından söz ettirmeye devam eden Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde damar tıkanıklığı bulunan hasta;  günübirlik stendi takılıp, tedavisi bittikten sonra taburcu edildi.

Kırşehir’e tedavi amacıyla gelen ve yapılan kontroller sonucunda damar tıkanıklığı tespit edilen 62 yaşındaki Ferudun Cihanyurdu, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Levent Özdemir tarafından anjiyoya alındı.

Koldan anjiyo yapılan hasta Cihanyurdu’nun tıkalı olan ana damarına stent uygulanarak açıldı.

Anjiyodan sonra Kardiyoloji servisinde kontrolde tutulan hasta Cihanyurdu’yu Hastanemiz Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin, Başhekim Yardımcıları Uzm. Dr. Erkan Dulkadir ve Dr. Aslıhan Kılıç Torun ziyaret etti.

Hastane yönetimine; başarılı operasyonu gerçekleştiren Uzm. Dr. Levent Özdemir’in hastaya yapılan operasyonla ilgili bilgiler verdi.

Hastanenin her türlü hizmetinden oldukça memnun olduğunu kaydeden Ferudun Cihanyurdu, “Ankara’dan buraya tedavi olmak için geldim. Çokta güzel bir operasyon oldu. Bu hizmetleri yapan herkese teşekkür ediyorum Allah devletimize zeval vermesin. Tedavimiz aynı gün yapıladı, aynı gün taburcu oluyoruz. Ne güzel bir hizmet. Teşekkürler Başhekimim. Sağ olun var olun”

Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin ise vatandaşın sağlığı için gece gündüz çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:

“Kırşehir’de hizmet veren anjiyo ünitesi çok güzel işler yapıyor. Çok başarılı kardiyoloji uzmanlarımız var. Bütün doktorlarımız birlik ve beraberlik içinde çok güzel hizmet ediyor. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın felsefesiyle çalışıyoruz. Vatandaşımız bizim için çok değerlidir. Onları sağlığına kavuşturmak bizim görevimizdir. Bu operasyonu yapan Levent hocama teşekkür ediyor, hastamıza da geçmiş olsun diyorum.” dedi.

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN