Kırşehir’de Satılık İmarlı Arsalar (İLAN)

3 Ağustos 2018
Kırşehir’de Satılık İmarlı Arsalar (İLAN)

Şehir merkezine çok yakın noktada aynı zamanda şehir merkezinin gürültüsünden uzakta durmak istemez misiniz ? İşte bu burası tam sizin için hem hobi bahçesi hem de bir yatırım fırsatı olacak bir yer.

Son dönemde Hobi Bahçesi ve Bağ evine olan ilgi gittikçe artıyor.Şehrin gürültüsü , yoğun çalışmanın stresini atmak isteyenler Hobi Bahçelerinde ve Bağ evlerinde gerek hafta sonu gerekse tatil günlerinde vaktini geçirerek hem stres atıyor hem de ailesi ve çocukları için şehir ortamında bulamadığı rahat hareket etme imkanını sağlıyor.Ancak birçok insan çarpık ve kaçak yapılaşmanın önünü açan ve ileride çözümü mümkün olmayacak tarladan hisse satışı tuzağına düşürülüyor.

Aynı zamanda birçok hobi bahçesinde alt yapı imkanları ile diğer imkanlar ne yazık ki olmuyor.Hem alt yapı imkanlarına sahip olan hem de şehir merkezine yakın olmakla birlikte şehrin gürültüsünden ve stresinden de uzak durabileceğiniz, hobi ve bağ evi ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilecek İmarlı Parseller sizler için satışa sunuldu.

Kırşehir-Kayseri Karayolu üzerinde Bil Okullarının dibindeki imarlı parsellerin büyüklüğü 450 ile 600 metrekare arasında değişiyor.Söz konusu pafta içerisinde 3 adet çocuk parkı ve ticari alanlar da bulunuyor.Kırşehir-Kayseri karayolu ile yapılacak olan çevre yolunun da kesişme noktasında bulunan arsalar Kırşehir Şehir Merkezine sadece 7 km mesafede…

Fiyatları 65 ile 80 bin Türk Lirası arasında değişen imarlı parseller aynı zamanda geleceğe dönük olarak önemli bir yatırım fırsatı.Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki numaralarla irtibata geçebilirsiniz.

 

YORUMLAR
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN