Kırşehir’in Sevilen Doktoru Kazada Yaşamını Yitirdi

2 Kasım 2018
Kırşehir’in Sevilen Doktoru Kazada Yaşamını Yitirdi

Kırşehir’e uzun yıllardır göz hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Dr. Kemal Akışık geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Ankara Odak Göz hastanesinin de ortağı olan Dr. Kemal Akışık dün akşam saatlerinde İzmir’de geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.Kemal Akışık buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Kırşehir’de yıllarca göz doktoru olarak hizmet veren Akşık’ın acı haberini duyan sevenleri yasa boğuldu.Akışık’ın cenazesi 3 Kasım Cumartesi günü Ankara’da öğlen namazını müteakiben Karşıyaka Mezarlığında defnedilecek.

 

YORUMLAR
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Yirmi yılı aşkın zamandan beri tanırım,etik değerlere önem veren,hayatı seven,dünyada gezmediği yer kalmayan birkaç ada hariç,entellektüel ,mesleğini hakkıyla yapan,bir sohbetimizde Kırşehir'de 15000 e yakın ameliyat yaptım %96 başarım var demişti.Birlikte çok sohbet ettik ,ne sorarsanız sorun onun bilgisi vardı .en son çıkan kimsenin bilmediği bir şarkıcının dahi hemen şarkılarını dinler,son filmleri takip ederdi.Hem göz doktorumdu ,hem arkadaşım,hem abim,hem yoldaşım hem dertleştiğim dert ortağımdı; ne iyi adamdın Kemal abi ya,ne yaptın çok üzdün bizleri ,bekle ! elbet yanına geleceğiz .Böyle olmadı ,Orda devam ederiz... Beş yıldan beri ,hergün Takvim gazetesinin sürmanşetinde emekliliere zam verildiğini ve/veya verileceğini yazıyor bu şahıs.Şimdi de falda Atatürk silueti çıktığını söylüyor .Bu gidişle Atatürk bu şahıs için bir mevlüt okur mu acaba?
    2 Kasım 2018 20:12

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN