Kızılcahamam Kampından İlk Fotoğraflar Geldi

26 Nisan 2019

31 Mart yerel seçimlerinin ardından AK Parti’de teşkilatların kaderini belirleyecek olan Kızılcahamam kampından ilk fotoğraflar geldi.

AK Parti’nin Kırşehir, Kayseri , Kırıkkale , Çorum, Yozgat ve Sivas’tan sorumlu yerel yönetimler başkan yardımcısı olan Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün koordinatörlüğünde ilk toplantılar yapılamaya başladı.Toplantıda Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan , Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer ve İlçe belediye başkanları katıldı.

KAMPTAN DEĞİŞİM BEKLENİYOR

Hafta sonu da devam edecek kampın pazartesi günü bitmesi bekleniyor.Ak Parti’nin başarısız olduğu ve büyük oy kaybı yaşadığı yerlerde teşkilatlarda da değişim bekleniyor.Kampın ardından Kırşehir Belediye Başkanlığını CHP’ye kaptıran Ak Parti İl Teşkilatında değişime kesin gözüyle bakılıyor.

YORUMLAR
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Kirsehirde teşkilat mi varmış Allah Alla bizim neden haberimiz yok.. kirsehirde belediyeyi chp kazanmadi halktan kopuk sacma sapan adamlar sicili bozuk şahıslar kibirinden firavuna ozenenler haa borde uykucu tipler onları saymasakta olur milletin sirtina asalak olmuş utanmaktanda bi haber.. AK parti kaybetii.. buna imza atanlar bu dunyada da obur dunyada da rahat yüzü gormesin...
    27 Nisan 2019 12:04

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN